استقلال و پرسپولیس چطور صدرنشین می‌شوند؟

استقلال در تهران میزبان نساجی است و با کسب پیروزی این شانس را دارد که به عنوان صدرنشین به کارش در سال ۹۷ پایان دهد البته به شرطی که خودش در تهران به برتری برسد و پرسپولیس در رشت نتواند حریف خود را شکست بدهد....

استقلال در تهران میزبان نساجی است و با کسب پیروزی این شانس را دارد که به عنوان صدرنشین به کارش در سال ۹۷ پایان دهد البته به شرطی که خودش در تهران به برتری برسد و پرسپولیس در رشت نتواند حریف خود را شکست بدهد.

به گزارش مدال،برانکو ایوانکویچ و وینفرد شفر قبل از بازی امروز تیم خود، صحبت از کسب برد کرده اند. جالب اینکه هر دو باشگاه این شانس را دارند که در صورت رقم خوردن یکسری از معادلات، به عنوان تیم صدرنشین جدول، سال ۱۳۹۷ را به پایان برسانند و نسبت به فصل آینده، امیدوار باشند.

در روز‌های گذشته، تراکتورسازی با کسب برد مقابل دیگر مدعی قهرمانی یعنی پدیده، ۴۳ امتیازی شد و به صدر جدول رسید. سپاهان که شانس بالایی برای قهرمانی دارد، با کسب برد در اهواز مقابل فولاد، می‌توانست ۴۴ امتیازی شده و صدر را پس بگیرد، اما آن‌ها در اهواز متوقف شدند و نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک عایدشان نشد. از این رو، ۴۲ امتیازی شده اند و با وجود یک بازی کمتر نسبت به تراکتورسازی، در رده دوم جای گرفتند.

امروز، ابتدا پرسپولیس مقابل سپیدرود در رشت به میدان می‌رود. سرخپوشان اگر به برد برسند، ۴۵ امتیازی خواهند شد و صدرجدول را از تراکتورسازی پس می‌گیرند. در صورت تساوی، به مکان دوم جدول صعود می‌کنند و در صورت قبول شکست برابر نماینده استان گیلان، شرایط برای شان در روز‌های حساس لیگ، دشوارتر از همیشه خواهد شد.

استقلالی‌ها در تهران میزبان نساجی هستند. با کسب یک برد دیگر، این شانس را دارند که به عنوان صدرنشین به کارشان در سال ۹۷ پایان بدهند البته این اتفاق، یک معادله کوچک هم دارد. استقلال به شرطی صدرنشین می‌شود که خودش در تهران به برتری برسد و پرسپولیس در رشت نتواند حریف خود را شکست بدهد. تساوی یا شکست پرسپولیس، باعث می‌شود استقلال در صورت برد برابر نساجی، صدرنشین جدول باشد.