استقلال و پیکان به دنبال پیروزی در بازی بیست و هشتم

تیم‌های استقلال و پیکان تاکنون ۲۷ بار به مصاف هم رفته‌اند که ۱۴ بار استقلال و ۶ بار پیکان پیروز شده اند.۷ بازی هم با تساوی به پایان رسیده است....

تیم‌های استقلال و پیکان تاکنون ۲۷ بار به مصاف هم رفته‌اند که ۱۴ بار استقلال و ۶ بار پیکان پیروز شده اند.۷ بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

به گزارش مدال،در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های پیکان و استقلال در ورزشگاه شهدلی شهر قدس به مصاف هم می‌روند.
در این بازی تیم فوتبال استقلال به دلیل محرومیت صیادمنش را در اختیار ندارد.آبی‌های پایتخت در نیم فصل با برگزاری اردوی آماده‌سازی در آنتالیا، خود را برای ادامه رقابت‌ها آماده کردند. در این میان شجاعیان، محسن کریمی، نورافکن، ایسما، منشا و پاتوسی به جمع استقلالی‌ها اضافه شده‌اند، بازیکنانی که باعث تقویت آبی‌ها می‌شوند و مطمئنا استقلال را تبدیل به یک تیم خطرناک در نیم فصل دوم می‌کنند.
هر چند که مصاف با پیکان که به تازگی حسین فرکی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده سخت است ولی آبی‌ها برای برد در این بازی هم قسم شده‌اند و آماده کسب اولین سه امتیاز خود در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر هستند‌.
تیم‌های استقلال و پیکان تاکنون ۲۷ بار به مصاف هم رفته‌اند و ۱۴ بار استقلال پیروز شده، ۶ بار پیکان پیروز شده و ۷ بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.