استقلال- چپاروف، شاید هفته بیستم

هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال امشب وارد ایران می شود؛ بنابراین به طور قطع نمی تواند در بازی با صنعت نفت تیم جدیدش را همراهی کند ......

هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال امشب وارد ایران می شود؛ بنابراین به طور قطع نمی تواند در بازی با صنعت نفت تیم جدیدش را همراهی کند ...

هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال امشب وارد ایران می شود؛ بنابراین به طور قطع نمی تواند در بازی با صنعت نفت تیم جدیدش را همراهی کند.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سرور چپاروف بعد از حدود یک هفته مرخصی امشب وارد ایران می شود و به طور قطع نمی تواند در بازی با صنعت نفت به میدان برود اما با توجه به فشردگی بازی های لیگ برتر بعید است این بازیکن در بازی با پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر هم بتواند برای استقلال به میدان برود.
 
با این شرایط به نظر می رسد چپاروف در بهترین حالت در بازی با ماشین سازی در هفته بیستم لیگ برتر می تواند برای استقلال به میدان برود و در لیگ تنها 11 بازی فرصت دارد که بتواند توانایی های خود را نشان بدهد.
 
از این جالب تر این که چپاروف تنها یک بازی فرصت دارد تا خود را برای بازی با السد در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا آماده کند و باید دید آیا منصوریان در این بازی مهم از او استفاده می کند یا نه.