استقلال 0 تراکتور 0؛ صفر-صفر به سود رقبا

دو تیم استقلال و تراکتور که برای حفظ اندک شانس قهرمانی خود و البته کسب سهمیه آسیا به مصاف هم رفته بودند در نمایشی که چنگی به دل نزد امتیازات را تقسیم کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتور در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امروز شنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتید که برای رسیدن به مکان های بالاتر جدول و البته رقابت برای کسب سهمیه المپیک به سه امتیاز آن نیاز داشتند اما آن چه در طول ۹۰ دقیقه رقم خورد یک بازی فیزیکی و تقریبا بی برنامه از سوی هر دو تیم بود که عملا اجاز نداد موقعیت های خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شود. 

در نیمه اول دو تیم نمایش سرد و بدون موقعیتی داشتند اما شرایط در نیمه دوم متفاوت شد و کمی بازی سرعت بیشتر به خود گرفت و از فیزیکی بودن آن کاسته شد. با این حال تا دقیقه ۷۵ بازهم موقعیت خطرناکی ایجاد نشد اما در این دقیقه مهدی قایدی با شوتی تماشایی و فنی توپ را به تیر افقی دروازه تراکتور زد تا مهمترین صحنه بازی شکل بگیرد. 

دو تیم در دقایق پایانی تلاش کردند دروازه حریف را باز کنند اما بازهم کیفیت پایین بازیکنان در روند بازی اجازه خطرساز شدن روی دروازه ها را نداد.

در دقیقه ۸۶ استقلال یک موقعیت دیگر هم بوجود اورد که بازهم مهدی قایدی روی توپ تاثیرگذار شد و با ضربه سر دروازه تراکتور را با خطر جدی مواجه کرد اما رشید مظاهری با واکنشی عالی توپ را دفع کرد تا بازهم دروازه ها بسته بماند. 

در وقت های اضافه استقلال فشار زیادی روی دروازه تراکتور آورد تا به گل برتری دست پیدا کند اما این تلاش هم ثمری نداشت تا در نهایت امتیازات تقسیم شود و به درد هیچ کدام از دو تیم نخورد. 

استقلال با این تساوی ۳۷ امتیازی شد و تراکتور هم به امتیاز ۴۱ رسید.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم‌فوتبال تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال تراکتور استقلال Tractor استقلال-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال