استقلال 0 – 0 سایپا/ گزارش لحظه به لحظه

استقلال امروز در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا بود....

تیم‌های استقلال و سایپا امروز در چارچوب دیداری از هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

شناسه بازی:
ساعت: 17:45/ چهارشنبه 14 فروردین/ ورزشگاه آزادی تهران

تیم داوری:
داور وسط: علیرضا فغانی/ کمک داوران: آرمان اسعدی و حسین ظهیری/ داوران پشت دروازه: علی صفایی و روح‌الله شریفی/ داور ذخیره: علی احمدی/ ناظر داوری: رضا قیم

کارت زرد:
علی کریمی (90) از استقلال
علی دشتی (57) از سایپا

ترکیب استقلال:
حسین حسینی، روزبه چشمی (61 – آرمین سهرابیان)، پژمان منتظری، فرشاد محمدی مهر، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، داریوش شجاعیان (79 – فرشید اسماعیلی)، اسماعیل گونکالواس، مرتضی تبریزی (88 – رضا کریمی)، آیاندا پاتوسی و گادوین منشا/ سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب سایپا:
حامد فلاح‌زاده، ساموئل سارفو، رضا علیاری (88  – امید دره)، عبدالله ناصری (71 – رضا جعفری)، ابوالفضل جلالی، رضا اسدی، محمدصادق بارانی، علی دشتی، معین عباسیان، امیرحسین حسین‌زاده (54 – آرش رضاوند) و آرمان رمضانی/ سرمربی: علی دایی 

نمای بازی:
پس از شکست در دربی و چند روز پر حاشیه، استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا بود. نیمه اول بازی را استقلال بهتر آغاز کرد هر چند بازیکنان این تیم در زدن ضربات پایانی دقت کافی را نداشت و درخشش فلاح‌زاده درون دروازه سایپا نیز مزید بر علت شد تا استقلال به در بسته بخورد. بازی از اواسط نیمه نخست آرام‌تر دنبال شد و این روند در آغاز نیمه دوم نیز ادامه داشت. سایپا هم چشم به ضدحملات دوخته بود و بازیکنان این تیم امیدوار بودند تا روی حملات سریع و با توجه به خستگی بازیکنان استقلال دروازه آبی‌ها را باز کنند. استقلال در آستانه بازی با الهلال با تساوی از زمین خارج شد تا باز هم در کورس قهرمانی جا بماند و حال رتبه چهارمی این تیم نیز در خطر باشد.

دقایق حساس:
دقیقه 11: ارسال کرنر بازیکنان سایپا به شکلی خطرناک ازمقابل دروازه استقلال گذشت تا اولین خطرجدی شاگردان دایی نیزشکل بگیرد.
دقیقه 15: کرنر دوباره‌ای که نصیب استقلال شده بود را پاتوسی ازسمت راست دفاعی سایپا ارسال کرد که طی رفت و برگشت گونسالوس ضربه نا امید کننده ای به توپ زد.
دقیقه 16: پاتوسی ازپشت 18قدم با شوتی سنگین فلاح‌زاده را به واکنشی جدی واداشت. توپ بعد ازدخالت دروازه بان ساپا راهی کرنر شد که استقلال بازهم از این کرنر بهره ای نبرد.
دقیقه 20: ضربه ایستگاهی خطرناک بازیکنان سایپا را حسینی با واکنشی به موقع راهی کرنر کرد.
دقیقه 27: شوت تبریزی با برخورد به بدن مدافعان سایپا تا آستانه ورود به دروازه این تیم پیش رفت اما تیر دروازه توپ را به سمت فلاح‌زاده بازگرداند.
دقیقه 56: حرکت ایسما از چپ و ارسال این بازیکن در محوطه جریمه به تبریزی رسید که ضربه سر تبریزی راهی به دروازه سایپا نیافت.
دقیقه 64: ارسال بازیکنان استقلال از راست در محوطه جریمه به ایسما رسید که ضره وی حاصلی نداشت و در بازگشت این بار پاتوسی اقدام به شوتزنی کرد که ضربه وی با فاصله از بالای دروازه فلاح‌زاده به بیرون رفت.
دقیقه 67: حرکت زکی‌پور از چپ با ضربه این بازیکن همراه شد، هر چند واکنش به موقع فلاح‌زاده مانع از باز شدن دروازه سایپا شد.
دقیقه 86: ارسال محمدی‌مهر و ضربه سر تبریزی را فلاح‌زاده را به شکل عجیبی مهار کرد.

تگ ها


استقلال سایپا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال