استقلال 0 – 1 ماشین‌سازی/ شکست ناباورانه آبی‌ها در گام نخست

استقلال در نخستین بازی خود تحت هدایت آندره‌آ استراماچونی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز مقابل ماشین‌سازی شکست خورد....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در نخستین بازی خود در لیگ نوزدهم عصر امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان ماشین‌سازی بود. در نخستین بازی رسمی تحت هدایت آندره‌آ استراماچونی شکست خورد.

بازی با سرعت خوبی آغاز شد و ماشین‌سازی دو موقعیت جدی گلزنی را در همان دقایق ابتدایی بازی از دست داد. سپس استقلال کنترل بازی را در دست گرفت و حملاتی را روی دروازه ماشین‌سازی ترتیب داد که این حملات نیز به مانند موقعیت‌های گلزنی ماشین‌سازی منجر به گل نشد. بازی از اواسط نیمه نخست با توجه به مصدومیت‌های متوالی بازیکنان ماشین‌سازی و توقف‌های متعدد جریان بازی از تب و تاب افتاد و نیمه نخست در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات استقلال آغاز شد با این حال باز هم این حملات سودی برای استقلال نداشت. اضافه شدن دیاباته و دشتی به ترکیب استقلال نیز تفاوتی در عملکرد این تیم ایجاد نکرد. شدت مصدومیت بازیکنان ماشین‌سازی و توقف‌ها در جریان بازی در نیمه دوم افزایش یافت و همین موضوع باعث اعتراض بازیکنان و کادر فنی استقلال نیز شد. شدت حملات استقلال در دقایق پایانی بازی افزایش یافت و شاگردان استراماچونی در چند صحنه موقعیت‌های خوب گلزنی را از دست دادند. 

در آخرین لحظات بازی و روی یک ضدحمله سریع، سامان نریمان جهان در حال نزدیک شدن به دروازه استقلال بود که با تکل دانشگر در شت محوطه جریمه متوقف شد و دانشگر از زمین بازی اخراج شد. ضربه ایستگاهی را اتابک زارعی بازیکن تعویضی ماشین‌سازی به شکلی زیبا وارد دروازه استقلال کرد تا آبی‌ها در نخستین بازی خود زیر نظر استراماچونی مغلوب شود.

اخبار مرتبط:
گزارش لحظه به لحظه حواشی دیدار استقلال و ماشین‌سازی+ تصاویر
گزارش تصویری حواشی دیدار استقلال تهران و ماشین‌سازی تبریز
استقلال 0 – 1 ماشین‌سازی/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی استقلال 0 - 1 ماشین‌سازی/ ویدیو

تگ ها


استقلال ماشین سازی استقلال ماشین سازی استقلال ماشین سازی گزارش بازی لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال