Banner

استقلال 1 - 1 فولاد/ رژه تیم استراماچونی روی اعصاب هواداران آبی

استقلال باز هم در آخرین لحظات بازی گل خورد تا در روزی که آبی‌ها چند ثانیه تا کسب پیروزی فاصله داشتند مقابل فولاد متوقف شوند....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در نخستین بازی خانگی فصل خود میزبان فولاد بود و در نهایت مقابل این تیم با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در روزی که استراماچونی چند تغییر را در ترکیب اصلی خود اعمال کرده بود آبی‌ها شروع نسبتا خوبی داشتند و در همان دقایق ابتدایی می‌توانستند توسط فرشید باقری به گل برسند هر چند واکنش به موقع گردان و برخورد توپ به تیرک دروازه مانع گلزنی آبی‌ها در این صحنه شد. بازی در نیمه نخست با وقفه‌های طولانی ناشی از مصدومیت بازیکنان فولاد دنبال شد و در نهایت نیز با تساوی بدون گل در این نیمه به پایان رسید.

استقلال در آغاز نیمه دوم توسط فرشید اسماعیلی به گل رسید و پس از گل نیز بازی را کنترل کرد. نکونام با چند تعویض قصد ایجاد تغییر در نتیجه بازی را داشت و در نهایت نیز یکی از بازیکنان تعویضی این تیم (امیرحسین باقرپور) در آخرین دقیقه بازی موفق به گلزنی شد تا استقلال برای دومین هفته متوالی در آخرین لحظات بازی غافلگیر شود.

اخبار مرتبط:
استقلال 1 - 1 فولاد/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی استقلال 1 - 1 فولاد/ ویدیو 

تگ ها


استقلال فولاد استقلال فولاد هفته دوم بازی استقلال فولاد هفته دوم لیگ برتر هفته دوم لیگ نوزدهم گزارش بازی لیگ برتر ایران استقلال فولاد خوزستان استقلال-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال