استقلال 5 - 0 نفت آبادان/ نمایش قدرت در آزادی

استقلال در دیداری از هفته دهم لیگ برتر در روزی که میزبان نفت آبادان بود موفق شد یک پیروزی ارزشمند را کسب کند....

استقلال در دیداری از هفته دهم لیگ برتر در روزی که میزبان نفت آبادان بود موفق شد یک پیروزی ارزشمند را کسب کند.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در دیداری از هفته دهم لیگ برتر و در روزی که میزبان نفت آبادان بود موفق شد این تیم را با حساب 5 بر 0 شکست دهد.

بازی با حملات همه جانبه استقلال آغاز شد و آبی‌ها در همان دقایق ابتدایی روی اشتباه عجیب ناصر سالاری توسط محمد دانشگر به گل رسیدند. این آغاز طوفان آبی‌ها بودو شاگردان استراماچونی حدفاصل دقایق 21 تا 31 سه بار دیگر توسط شیخ دیاباته، مهدی قائدی و وریا غفوری به گل رسیدند تا در همان یک سوم ابتدایی بازی 4 بار دروازه نفت را باز کرده باشند. پس از گل چهارم آبی‌ها چند موقعیت خطرناک دیگر در نیمه نخست داشتند که این موقعیت‌ها از دست رفتند و نیمه نخست با پیروزی 4 بر 0 استقلال به پایان برسد.

نیمه دوم نیز در شرایطی آغاز شد که اسکوچیچ با دو تغییر در ترکیب خود به دنبال جبران نتییجه بود با این حال دفاع منسجم آبی‌ها و سردرگمی بازیکنان نفت در یک سوم تهاجمی باعث شد تا طلایی‌پوشان نفت در نیمه دوم نیز ناکام باشند. یاران استراماچونی در نیمه دوم بازی با نفت نیز موفق به گلزنی شدند و میلیچ در دقیقه 72 پنجمین گل این تیم را به ثمر رساند و بازی در نهایت با برتری 5 بر 0 آبی‌ها به پایان رسید تا شاگردان استراماچونی پنجمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر و هفتمین پیروزی متوالی خود در تمامی رقابت‌ها را به دست آورده باشند.

با این نتیجه استقلال 19 امتیازی شد و به رده سوم جدول لیگ برتر صعود کرد. نفت آبادان نیز پس از 6 هفته شکست خورد تا با دو پله سقوط در جدول، در رده هفتم قرار بگیرد.

اخبار مرتبط:
استقلال 5 - 0 نفت آبادان/ ‌‌‌‌گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی استقلال 5 - 0 نفت آبادان/ ویدیو 

تگ ها


گزارش بازی استقلال نفت آبادان استقلال نفت آبادان هفته دهم لیگ نوزدهم هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دهم لیگ برتر ایران هفته دهم لیگ برتر لیگ برتر ایران