استوری مشترک پیکانی‌ها در اعتراض به داور (عکس)

بازیکنان پیکان با انتشار استوری های مشترکی، نسبت به داوری دیدار با استقلال اعتراض کردند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال موفق شد در دیداری حساس و نفس گیر، با تک گل ارسلان مطهری از سد پیکان عبور کرده و راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی شود. دیداری که برای آبی ها، خیلی سخت و جنجالی تمام شد.

در حالیکه این بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود، استقلال در وقت های اضافه موفق شد با یک گل برنده از زمین خارج شود اما اتفاقی در دقیقه ۵۷ بازی رخ داد که باعث اعتراض شدید مجتبی حسینی سرمربی پیکان در پایان بازی شد.

در این لحظه و روی یک ارسال بلند به زمین استقلال، ابراهیم صالحی با ضربه سر توپ را برای حقدوست ساباند و این بازیکن در مصافی تک به تک با علیرضا رضایی قرار گرفت. شوت بازیکن پیکان پس از برخورد به بدن سنگربان استقلال به بیرون رفت و خودروسازان این فرصت فوق العاده گلزنی را از دست دادند.

اما پس از بازبینی صحنه های آهسته مشخص شد که توپ به نظر می رسد که بیرون از محوطه جریمه به دست علیرضا رضایی برخورد کرده است. اتفاقی که از چشم بیژن حیدری دور ماند تا رضایی از خطر اخراج مستقیم فرار کند.

بخش اعظم کارشناسان داوری پس از بررسی این صحنه اعلام کردند که توپ با دست رضایی برخورد داشته و این دروازه بان می بایست با کارت قرمز از زمین بازی اخراج می شد. حساب اینستاگرامی باشگاه پیکان نیز با بازنشر صحبت های کارشناسان داوری، نظرات آنها مبنی بر برخورد توپ به دست رضایی را پوشش داده است.

صفحه اینستاگرامی پیکانی ها قبل از آن نیز ویدیوی این صحنه را به اشتراک گذاشت و حالا بازیکنان پیکان با استوری کردن نظرات کارشناسان داوری، اعتراض خود را به تصمیم بیژن حیدری و عدم اخراج علیرضا رضایی نشان داده اند. بازیکنان این تیم مانند اسماعیل بابایی، سامان فلاح، امیرحسین رنگرز جدی، پیمان رنجبر، ثابت ایمانی و... نظرات کارشناسان داوری را استوری کرده تا اینگونه به تصمیم داور بازی واکنش نشان دهند.

تگ ها


پیکان تهران