استون ویلا ۵ لیورپول ۰ ؛ شکار جوجه لک‌لک‌ها در ویلا پارک

لیورپول در حالی که تیم اصلی خود را در اختیار نداشت و با ترکیبی از بازیکنان زیر ۲۳ سال وارد میدان شده بود، متحمل یک شکست سنگین شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس، استون ویلا در ورزشگاه ویلا پارک میزبان لیورپول بود که به دلیل همزمانی این مسابقه با جام جهانی باشگاه‌ها با ترکیبی بسیار جوان به میدان آمده بود. این دیدار در نهایت با برتری ۵-۰ میزبان به پایان رسید تا کلوپ یکی از جام‌های ممکن را از دست بدهد.

جوانان لیورپول بازی را بهتر آغز کردند و در دقیقه ۱۰، ضربه عالی هاروی الیوت با واکنش نایلند راهی کرنر شد. دقایقی بعد این بار ضربه هربی کین با واکنش نایلند روبه‌رو شد. اما رفته رفته میزبان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۱۴، کانر هوری‌هین گل اول استون ویلا را به ثمر رساند. دقایقی بعد ارسال المحمدی با دخالت مورگان بویس وارد دروازه لیورپول شد تا برتری میزبان دوبرابر شود.

اوضاع برای لیورپول خوب پیش نمی‌رفت و در دقیقه ۳۷، پاس در عمق ژوتا به کوجیا رسید و او هم در موقعیت تک به تک دروازه کلهر را باز کرد تا بازی ۳-۰ شود. در پایان دقیقه ۴۵، این بار سانتر کوتاه المحمدی در مقابل دروازه با ضربه جاناتان کوجیا تبدیل به گل شد تا نیمه اول با برتری ۴-۰ میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم سفیدپوشان لیورپول بازی را به تعادل کشیدند و اما استون ویلا همچنان در چندین صحنه خطرناک ظاهر شد. در دقیقه ۶۴، ارسال داگلاس لوئیز با ضربه ترزگه از روی دروازه کلهر به بیرون رفت. در دقیقه ۷۲، موقعیت برای هربی کین مهیا شد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. دقایقی بعد، در سوی مقابل ضربه لنسبری با واکنش زیبای کلهر راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ۸۶، بهترین فرصت لیورپول در این بازی به وجود آمد اما نایلند در دو مرحله الیوت و کلارکسون را ناکام گذاشت و لحظاتی بعد روی یک ضدحمله پاس المحمدی به وسلی رسید و او هم با یک ضربه زیبا برای پنجمین بار دروازه لیورپول را باز کرد. این بازی در نهایت با برتری ۵-۰ استون ویلا پایان رسید تا لیورپول اولین جام فصل را از دست بدهد.

ببینید:

خلاصه بازی استون‌ویلا 5 لیورپول 0 / ویدیو

تگ ها


تیم جوانان لیورپول یک‌چهارم نهایی جام اتحادیه ورزشگاه ویلا پارک فوتبال جهان جام اتحادیه انگلیس کارابائو کاپ لیورپول استون ویلا فوتبال