استوکس: آن‌قدر هم که می‌گویند نا آماده نیستم

استوکس در خصوص عدم آمادگی جسمانی خود گفت: آن‌قدر‌ها هم که در موردش حرف می‌زنند، از شرایط دور نیستم،...

به گزارش مدال، خرید زمستانی پرسپولیسی‌ها، آنتونی استوکس مهاجم تکنیکی و باهوشی است که پایه‌گذار گل تساوی سرخپوشان در دربی بود. این بازیکن ایرلندی جای خالی جونیور براندائو را در لیست تیم پر کرده، اما در همین اولین دقایق حضور در ترکیب پرسپولیس نشان داد آینده جذابی در انتظار سرخپوشان است، زیرا آن‌ها در فاز تهاجمی جدا از بازیکنانی نظیر وحید امیری، مهدی ترابی، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، علی علیپور و اوساگونا، حالا استوکس را هم در اختیار دارند که فصل قبل گل‌های زیبا و زیادی را برای تراکتور به ثمر رساند و یکی از دلایل اصلی برتری سرخ‌های غرب کشور بود و البته با غیبت‌های مکرر خود ضرر هنگفتی به باشگاه تراکتور وارد آورد. به هرحال استوکس در چند دقیقه‌ای که در دربی برای پرسپولیس به میدان رفت، ثابت کرد هنوز جا برای پیشرفت دارد. اما قبل از سفر پرسپولیس به سمت قطر، فرصت کوتاهی دست داد تا پای صحبت‌های استوکس بنشینیم.

او در مورد شرایط پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقاتی که در این هفته رقم خورد، پرسپولیس در صدر جدول لیگ ایران باقی ماند و این موضوع مهمی برای همه ماست. پرسپولیس تیمی بزرگ و با شخصیت در آسیا به شمار می‌رود و من شخصا از انتخاب این باشگاه بسیار راضی هستم، زیرا دلم می‌خواهد چالش‌های بیشتری را داشته باشم و حضور در پرسپولیس به من فرصت این کار را می‌دهد.

این مهاجم ایرلندی در مورد تساوی در دربی اضافه کرد: بازی سخت و زیبایی بود. از ابتدا برای گلزنی در بازی حضور پیدا کردیم و موقعیت‌های زیادی هم داشتیم. دوبار فرصت گلزنی به تیم حریف دادیم و استقلال دوبار توانست دروازه ما را باز کند. البته آن‌ها پرسپولیس را تحت فشار قرار دادند، اما بازیکنان باهوش ما با تلاش‌های خود نتیجه را تغییر دادند و هر دو بار به بازی برگشتند که نشان از روحیه بالای بازیکنان داشت. البته حیف شد که مساوی کردیم، چون فکر می‌کنم پیروزی حق ما در این بازی بود. می‌توانستیم با برد، کارمان را به پایان برسانیم، اما زمان زیادی برای جبران دو امتیاز از دست رفته دربی وجود دارد و ما باید بیشتر تلاش کنیم.

استوکس در نهایت، در خصوص عدم آمادگی جسمانی خود در همان دقایقی که در دربی حضور داشت، گفت: آن‌قدر‌ها هم که در موردش حرف می‌زنند، از شرایط دور نیستم، اما با این حال زیر نظر یک مربی بدنساز کارم را دنبال می‌کنم و احتمالاً تا ۱۰ روز آینده به اوج دوران فوتبالم می‌رسم. بدنم کاملا آماده است، ولی به خاطر اینکه از تمرینات و بازی‌ها برای مدتی به دور بودم نیاز است تا ریکاوری و بدنسازی کوتاهی داشته باشم. این تمرینات را پشت سر می‌گذارم، چون برای کمک به پرسپولیس به ایران برگشتم و امیدوارم در بهترین شرایط ممکن بتوانم تیمم را همراهی کنم.

بیشتر بخوانید:

علیپور: با استوکس و اوساگونا مثلث قوی و آتشینی را در خط حمله داریم

استوکس همچنان نیمکت نشین است

 

 

تگ ها


فوتبال ایران آنتونی استوکس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال