استوکس و خط و نشان ۱۵ میلیارد تومانی (عکس)

دادگاه عالی ورزش باشگاه تراکتور را در پرونده آنتونی استوکس و لی هری اروین به پرداخت ۶۵۰ هزار دلار محکوم کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی استوکس و لی هری اروین دو مهاجم بریتانیایی که در لیگ هجدهم به تراکتور پیوستند، وسط فصل و پس از درخشش مقابل ذوب آهن اردوی تراکتور را ترک کردند و از ایران رفتند. در آن زمان مدیران باشگاه تراکتور وعده شکایت علیه استوکس و اروین و محرومیت او را دادند اما در نهایت این دو بازیکن بودند که برای دریافت مطالبات خود شکایت کردند.

سال گذشته اروین و استوکس در فیفا تراکتور را محکوم کردند و کمیته استیناف فیفا نیز رای را به نفع این دو بازیکن داد. تراکتور سپس پرونده را به دادگاه عالی ورزش بُرد و در اسفند ماه ۱۳۹۹ نیز دفاعیاتی تازه را برای این موضوع فرستاد اما این احکام نیز نتیجه مثبتی برای تبریزی ها نداشت.

در نهایت دادگاه CAS امروز اعلام کرد که تراکتور باید ۴۷۵ هزار دلار به آنتونی استوکس و ۱۷۵ هزار دلار به لی اروین بدهد. رقمی که اگر در همان زمان پرداخت می‌شد به مراتب کمتر از این بود اما حالا جرایمی نیز به آن اضافه شده است. مجموع رقم پرداختی تراکتور، به نرخ روز بیش از ۱۵ میلیارد تومان است که انتقال آن هم هزینه بالایی را در بر خواهد داشت.

نکته جالب این‌که آنتونی استوکس دو روز پیش با انتشار یک پست، به شکلی عجیب، پیروزی اش در پرونده قضایی را اعلام کرد و حالا منتظر واریز از سوی تراکتور خواهد بود.

اگر حقوق او و اروین پرداخت نشود، باشگاه سرخپوش آذربایجان با محرومیت از نقل و انتقالات مواجه خواهد شد.

تگ ها


تراکتور هری اروین پرسپولیس تهران آنتونی استوکس فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال