استوکس پنجره تبریزی ها را باز می کند

مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد که با پرداخت مطالبات مهاجم ایرلندی، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تراکتور یکی از باشگاه هایی هست که به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی اش قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود نیست؛ این مشکل بزرگ باعث شده تا سرخ پوشان فوتبال تبریز در آستانه بازی حساس با النصر فعالیت خاصی به جز از دست دادن ستاره هایشان در نقل و انتقالات نداشته باشند.

جمشید نظمی، مدیرعامل باشگاه تراکتور که چند روز پیش وعده شروع فعالیت نقل و انتقالاتی این باشگاه در زمینه جذب باشگاه را داده بود، در خصوص مشکل پنجره بسته تراکتور گفت: مشکل اصلی ما استوکس است که با او برای حضور در دفتر آقای زنوزی تماس گرفته شده تا طلب خود را دریافت کند و با برطرف شدن این مشکل، سریعاً طی مکاتبه با فیفا اقدامات لازم برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی‌مان را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: پنجره نقل و انتقالات تراکتور بسته است و ما نمی‌توانیم حتی قرارداد داخلی با بازیکن امضا کنیم. ما قراردادمان با نقی‌زاده را علنی کردیم و فیفا بلافاصله به صورت کتبی به باشگاه اخطار داد. طبق لیست فراز کمالوند، با یک سری از بازیکنان مذاکره و قرارداد داخلی هم امضا شده اما نمی‌توانیم آن را اعلام کنیم.

تگ ها


تراکتور جمشید نظمی نقل و انتقالات ۱۴۰۰ آنتونی استوکس فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال