استویچکوف: لوئیس سوارز می‌تواند معلم خوبی برای لائوتارو باشد

هریستو استویچکوف، مهاجم سابق بارسلونا، معتقد است که لائوتارو مارتینز می‌تواند در این تیم به موفقیت دست پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدتهاست که شایعه حضور لائوتارو مارتینز در بارسلونا بسیار داغ دنبال می‌شود. با این وجود به نظر می رسد که ستاره آرژانتینی دیر یا زود بالاخره لباس آبی اناری بارسا را بر تن خواهد کرد؛ موضوعی که باعث می‌شود او با هم وطن خود یعنی لیونل مسی هم‌تیمی شود.

مهاجم سابق بارسلونا معتقد است که لائوتارو مارتینز بعد از پیوستن به بارسلونا پیشرفت زیادی خواهد کرد. هریستو استوئیچکوف در این باره گفت: " لائوتارو مارتینز بازیکن فوق العاده ای است و می تواند معلم خوبی مثل لوئیس سوارز داشته باشد. همچنین فکر می کنم که درک متقابلی بین او و لیونل مسی، عثمان دمبله و آنتوان گریزمان شکل خواهد گرفت."

استویچکوف در ادامه گفت: " لائوتارو علاوه بر گلزنی به رقابت کردن نیز علاقه بسیار زیادی دارد. او هر روز در حال پیشرفت کردن است و من فکر می‌کنم که این موضوع را در فصل جاری ثابت کرده است. سوال این است که آیا او می‌تواند در بارسا بازی کند یا نه. با این حال مسئله مهم رقابت کردن است. او بایدتمرین کند و به این سبک بازی عادت کند."

بیشتر بخوانید:
گرت بیل باید پیشنهاد نیوکاسل را قبول کند
رسمی؛ نتیجه تست کرونای اعضای یووه مشخص شد 

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

تگ ها


هریستو استویچکوف لوئیس سوارز پیشکسوت بلغارستان لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لوییز سوارز لوتارو مارتینس بارسلونا اینتر میلان لالیگا سری آ فوتبال