استیلی: باشگاه با جدایی طارمی موافقت کند

سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است که اگر دل مهدی طارمی با این تیم نیست، باشگاه پرسپولیس می تواند با شرایط خاصی با جدایی او موافقت کند ......

سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است که اگر دل مهدی طارمی با این تیم نیست، باشگاه پرسپولیس می تواند با شرایط خاصی با جدایی او موافقت کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: حمید استیلی در خصوص کشمکش مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس و اصرار این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان اظهار داشت: طارمی تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است و طبیعتاً باشگاه باید در این زمینه تصمیم نهایی را بگیرد. در حال حاضر بسیاری از بازیکنان جوان فوتبال ایران دوست دارند به اروپا بروند و این به خاطر موقعیت آنها در تیم ملی و بازی در جام جهانی است. تصور آنها این است که با رفتن به اروپا می توانند شانس بسیار خوبی برای بازی در جام جهانی و قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی داشته باشند.

استیلی ادامه داد: شاید بازیکنان ایرانی در فوتبال ایران پول بیشتری بگیرند، اما برخی از آنها اگر شرایط فراهم شود دوست دارند که به اروپا بروند. به هر حال طارمی هم پیشنهاد دارد و میل به جدایی دارد، هر چند که در این زمینه باید با باشگاه پرسپولیس به توافق برسد.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس بابت از دست دادن طارمی ضرر نخواهد کرد، گفت: خیلی از بازیکنان بزرگ به این تیم آمده اند و جدا شده اند، اما پرسپولیس راه خودش را ادامه داده است. معتقدم بین طارمی و باشگاه باید تعاملی صورت بگیرد تا در نهایت بهترین تصمیم گرفته شود. این بازیکنان هم به خوبی می دانند که اگر از پرسپولیس بروند یک روز باید برگردند و باید طوری جدا شوند که هواداران از آنها هنگام بازگشت استقبال کنند.

استیلی در خصوص اصرار طارمی برای جدایی از پرسپولیس گفت: اگر دل طارمی با پرسپولیس نیست باشگاه می تواند با شرایط خاصی با جدایی او موافقت کند. به هر حال تیم هایی که طارمی را می خواهند حاضرند پول رضایتنامه او را بدهند و پرسپولیس می تواند با پول انتقال طارمی مهاجم خوب جذب کند. امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم گرفته شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال