استیلی: با باشگاه‌ها تعامل خوبی داریم/ از تیم المپیک حمایت کنید

حمید استیلی مدیر تیم فوتبال امید در مورد همکاری باشگاه‌ها با این تیم و مذاکرات برای برپایی اردو و چند بازی تدارکاتی صحبت کرد...

مدیر تیم فوتبال امید گفت: امیدواریم در ماه‌های آتی باشگاه‌ها همکاری خوبی داشته باشند و همچنان نفرات خودمان را در اختیار داشته باشیم.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره شرایط اردوهای این تیم اظهار داشت: خوشبختانه باشگاه‌ها در تیر ماه همکاری خوبی با تیم امید داشتند و بازیکنان را در اختیار ما گذاشتند. با توجه به اینکه تاریخ آغاز لیگ هنوز مشخص نیست و باشگاه‌ها برنامه‌های آماده‌سازی خود را دنبال می‌کنند، همچنین در پی حضور بازیکنان بیشتری از تیم امید در باشگاه‌های لیگ برتری و تأثیرگذاری نفرات و مهره‌های ما که قطعاً به حضور آنها در رده ملی هم کمک می‌کند، تصمیم گرفتیم به این تعامل دوجانبه ادامه بدهیم و اردوی مرداد ماه لغو خواهد شد. امیدواریم در ماه‌های آتی باشگاه‌ها همکاری خوبی داشته باشند و همچنان نفرات خودمان را در اختیار داشته باشیم.
وی درباره برنامه‌های آتی تیم فوتبال امید تصریح کرد: خوشبختانه برنامه آماده‌سازی بسیار خوب و گسترده‌ای در نظر گرفته شده است که به موقع اجرا می‌شود. ما در شهریور ماه یک سفر و دو مسابقه تدارکاتی بسیار مهم در فیفادی خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم از لژیونرهای خود در این اردو استفاده کنیم. پس از آن هم بازی با اندونزی در جاکارتا هماهنگ شده است.
مدیر تیم فوتبال امید کشورمان ادامه داد: همچنین در حال مذاکره برای برگزاری دو اردوی دیگر هستیم و چند حریف تدارکاتی مدنظر داریم. تلاش می‌کنیم هیچ توقفی در این برنامه ایجاد نشود و با حریفان خوب و قدرتمندی بازی کنیم که موجب تقویت تیم امید در مسیر صعود به المپیک باشد. امیدواریم فدراسیون فوتبال در اجرای این برنامه‌ها تنها نماند و حمایت لازم از تیم المپیک صورت پذیرد.

بیشتر بخوانید:

سروش رفیعی چگونه با پرسپولیس فسخ کرد؟/ توافق ۶۰۰ میلیونی

تگ ها


تیم فوتبال امید فرهاد مجیدی حمید استیلی فدراسیون فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال