استیلی به جای تیم امید در پیکان

تلاش های باشگاه پیکان برای انتخاب مربی جدید ادامه دارد و به نظر می رسد با توجه به نزدیک بودن به مسابقات ظرف امروز و فردا سرمربی جدید تیم تعیین خواهد شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد در بین گزینه هایی که برای هدایت تیم پیکان معرفی شده حمید استیلی شانس بیشتری برای برعهده گیری هدایت خودروسازان دارد. هومن افاضلی که از او به عنوان یکی از گزینه های مربیگری تیم پیکان معرفی می شد ساعاتی پیش در مصاحبه ای به طور رسمی اعلام کرد صحبتی از سوی باشگاه پیکان با وی نشده و این بدین معنی است که گزینه مربیگری پیکان نیست. از سویی بعید است باشگاه مس رفسنجان راضی به آزاد کردن محمد ربیعی برای حضور در پیکان شود و باشگاه نفت مسجد سلیمان هم دوست دارد مجتبی حسینی به قرارداد خود با این باشگاه پایبند باشد. 

گفته می شود باشگاه پیکان هم چنین مذاکراتی را با مهدی تارتار مربی موفق فصل گذشته تیم نفت مسجد سلیمان داشت که با این مربی به توافق مالی دست پیدا نکرد؛ پیش از این نساجی هم خواهان بخدمت گیری مهدی تارتار بود که این مربی بعد از مذاکره با باشگاه نساجی و هم چنین بررسی شرایط فنی تیم تصمیم گرفت هم چنان بیرون از گود باشد تا سر فرصت هدایت یکی از تیم های خوب لیگ برتر را برعهده بگیرد. در چنین شرایطی گفته می شود حمید استیلی شانس زیادی برای حضور در اردوی تیم پیکان داد. حمید استیلی قرار بود هدایت تیم امید را در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا برعهده داشته باشد که سال آینده در تهران برگزار خواهد شد. به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز تمرینات این تیم آغاز نشده است و شاید پیکان بهترین فرصت برای حمید استیلی برای بازگشت دوباره به لیگ برتر باشد. 

اکبر محمدی – مدیر عامل باشگاه پیکان رابطه خوبی با حمید استیلی دارد. او به عنوان رییس کمیته جوانان پیش تر همراه حمید استیلی سرمربی تیم امید در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو همکاری نزدیکی با هم داشتند و به افکار هم نزدیک هستند.

تگ ها


تیم امید ایران حمید استیلی پیکان تهران