استیلی: به هیچ وجه مایل به ایجاد اختلاف و تنش با باشگاه‌ها نیستیم

مدیر تیم فوتبال امید گفت: برنامه‌های آماده سازی تیم امید به بهترین شکل دنبال خواهد شد و با تدارک گسترده وارد رقابت‌های نهایی می‌شویم....

به گزارش مدال، حمید استیلی ابتدا در خصوص لغو اردوی مرداد ماه تیم امید اظهار داشت:همانطور که پیش از این هم اعلام شد اردوی مردادماه تیم ما با جمع بندی صورت گرفته لغو شد. در برنامه ریزی ابتدایی تاریخ آغاز لیگ به شکل دیگری دیده شده بود و طبیعتا باشگاهها می توانستند در این زمینه تعامل داشته باشند و بازیکنان را در اختیار تیم امید بگذارند اما با تعویق بازی های لیگ عملا امکان برگزاری این اردو در مردادماه هم وجود نداشت و به برنامه های ما آسیب می زد. فراموش نکنیم که تیم المپیک در ماه های آتی به دنبال تعامل همه جانبه و حداکثری با باشگاهها است. به هیچ وجه مایل به ایجاد اختلاف و هیچ گونه تنشی در این بخش نیستیم چرا که می تواند به تیم امید آسیب جدی وارد کند.


مدیر تیم فوتبال امید ایران همچنین اضافه کرد:طبق برنامه اردوی شهریور با پایان بازی های لیگ از نهم یا دهم شهریور آغاز می شود و بعد از چند جلسه تمرین از طریق استانبول راهی تاشکند می شویم. دو بازی تدارکاتی برابر ازبکستان خواهیم داشت که حریف قدرتمندی است و برای ایجاد هماهنگی لازم در تیم ما می تواند بازی های بسیار خوب و مفیدی باشد. در خصوص تاریخ ها و مقاطع بعدی هم با حمایت فدراسیون فوتبال پیش بینی لازم صورت گرفته اما یکی از موضوعات مهم قرعه کشی مسابقات است چرا که باید به تناسب وضعیت حریفان برای بازی های تدارکاتی برنامه ریزی کنیم. در حال حاضر درخواست هایی برای انجام چند مسابقه در اردوی قطر یا اردوی مهرماه در امارات وجود دارد اما ابتدا باید وضعیت حریفانمان مشخص شود تا با حریف مستقیم خودمان پیش از بازی ها روبرو نشویم. با این وجود پیش بینی لازم صورت گرفته و تلاش می کنیم هیچ فرصتی را خصوصا بر اساس تقویم فیفا از دست ندهیم.


استیلی با اشاره به پیگیری وضعیت بازیکنان تیم امید هم اظهار داشت: وضعیت تمامی بازیکنان را به شکل دقیق دنبال می کنیم.بعضی از بازیکنان ما مشکلاتی در باشگاههای خودشان داشتند ،شخصا دیدارها و گفت و گوهای بسیار خوب و مفیدی داشتیم چرا که آرامش و فعالیت مثبت بازیکن در باشگاه موجب می شود در شرایط ایده آل به تیم امید اضافه شوند. این مسئله برای ما خیلی مهم است و خوشبختانه بازیکنان هم این احساس را دارند که تیم المپیک حامی و پشتیبان آنهاست. باشگاه هم نقش مهمی در پیشرفت و آمادگی این نفرات دارد که باید از مدیران و مربیان باشگاهها هم در اینجا تشکر کنم.


مدیر تیم المپیک در پایان گفت:از حمایت های فدراسیون فوتبال و نگاه مثبتی که به تیم امید داشته اند قدردانی می کنم. همه ما از مشکلات مالی فدراسیون خبر داریم اما می بینیم در همین شرایط به چه میزان با ما همراه بودند ، و قبل از مسابقات مقدماتی چه بازی ها و اردوهای آماده سازی خوبی را برگزار کردیم. در اردن ، قطر ، عمان و حتی جزیره کیش بازی های بسیار خوبی انجام دادیم که بهترین تجربه برای بازیکنان ما و شناسایی ترکیب تیم بود. در دور جدید هم بازی مقابل تیم ملی بزرگسالان اتفاق خوبی بود که اعتماد بنفس بچه ها را بالاتر برد. این روند با وجود تمام محدودیت ها ادامه دارد اما با توجه به اینکه برنامه آماده سازی تیم را به کمیته المپیک ارائه داده ایم انتظار دارم دوستان خوب ما در این کمیته با نگاه حمایتی خودشان از تیم فوتبال المپیک هم حمایت کنند تا فدراسیون در این مسیر با هزینه های سنگینی که وجود دارد تنها نماند.

بیشتر بخوانید:

اعلام زمان آغاز اردوی جدید ملی پوشان

 

 

تگ ها


حمید استیلی تیم ملی امید فوتبال