استیلی تماس گرفت، دایی موافقت کرد

در پی تماس تلفنی حمید استیلی با علی دایی، بازیکنان سایپا به تیم ملی امید ملحق می‌شوند....

در پی تماس تلفنی حمید استیلی با علی دایی، بازیکنان سایپا به تیم ملی امید ملحق می‌شوند.

به گزارش مدال،پس از مخالفت علی دایی و سایپا با حضور بازیکنانش در تیم ملی امید، حمید استیلی با سرمربی سایپا تماس گرفت و توانست موافقت او را برای حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی امید جلب کند.

استیلی در این باره می گوید:امروز با علی دایی تماس گرفتم و با او پیرامون این موضوع صحبت کردم. در نهایت قرار شد بازیکنان سایپا به تیم ملی ملحق شوند و روز پنج‌شنبه همزمان بازی با این تیم به تیمشان بروند و مجدداً برگردند.با موافقت کرانچار، قرار بر این شد که همه تیم‌ها در روزی بازی بازیکنان خود را داشته باشند و سپس بازیکنان را برای ایجاد هماهنگی و آمادگی بیشتر به تیم ملی امید بدهند.
مدیر تیم ملی امید در واکنش به ناراحتی علی دایی به خاطر اینکه هیچ‌یک از مسئولان تیم ملی امید با او برای رفتن بازیکنان سایپا به تیم ملی امید تماس نگرفته و صرفاً فتاحی که مسئولیتی در تیم ملی امید ندارد، با سرمربی سایپا صحبت کرده، خاطرنشان کرد: ما با ارسال نامه به باشگاه‌ها، اردوی تیم ملی را اطلاع رسانی کردیم و با کسی تماس نگرفته بودیم. بعد از اینکه اظهارات علی دایی را خواندم و متوجه ناراحتی او شدم، تماسی با دایی گرفتم و او هم شرایط را درک کرد.
استیلی افزود: دایی بازیکن و سرمربی تیم ملی بوده و همیشه عرق ملی خود را نشان داده است. هدف ما تعامل و همکاری با باشگاه‌هاست و تلاش می‌کنیم مشکلات را به همین نحو حل کنیم. اردوی ما در پنجره "فیفا دی" برگزار نمی‌شود ولی باشگاه‌ها با ما نهایت همکاری را دارند.
وی درباره سایر غایبان تیم ملی امید، یادآور شد: سه بازیکن پدیده با درخواست یحیی گل محمدی به تیمشان برگشتند تا بعد از بازی در لیگ برتر، به تیم ملی بازگردند. بازیکنان استقلال هم بعد از لیگ قهرمانان آسیا به تیم ملی امید می‌آیند.
مدیر تیم ملی امید همچنین از موافقت مدیرعامل ورزشگاه آزادی با برگزاری بازی‌های تیمش در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک در ورزشگاه آزادی خبر داد و گفت: در جلسه‌ای که با مهندس شعبانلو و مهندس رضایی داشتیم، قرار بر این شد که استادیوم آزادی میزبان بازی‌های تیم ملی امید باشد. مشکل ما حل شده و اکنون مشکلی نداریم.

قرار است 4 بازیکن امید سایپا ساعت 19 امروز با حضور در هتل آکادمی خودشان را به کادرفنی معرفی کنند و فردا بار دیگر با توجه به دیدار مقابل فولاد به اردوی تیمشان باز گردند.

بازیکنان سایپا بعد از بازی با فولاد دوباره عازم اردوی تیم امید می‌شوند‌.