استیلی: جلسه سه نفره بهترین تصمیم بود/بهتر است تاج بماند

حمید استیلی امروز در گفتوگویی درباره احتمال جدایی تاج از فدراسیون و عملکرد وی در مدت حضور در فدراسیون فوتبال به سوالاتی پاسخ داده است ......

حمید استیلی امروز در گفت‌وگویی درباره احتمال جدایی تاج از فدراسیون و عملکرد وی در مدت حضور در فدراسیون فوتبال به سوالاتی پاسخ داده است.

به گزارش خبرنگار مدال، تمرینات تیم ملی امید این روزها در مجموعه ورزشی الیاف در حال پیگیری است و ملی‌پوشان امید برای حضور پرقدرت در بازی‌های مقدماتی زیر 23 سال آسیا که مسابقات انتخابی المپیک 2020 نیز محسوب می‌شود آماده می‌شوند. تمرینات امیدها روز گذشته با حضور کرانچار پیگیری شد و 30 بازیکن دعوت شده به این اردو زیر نظر سرمربی کروات تیم ملی امید در حال برگزاری است.

حمید استیلی مدیر تیم ملی امید امروز در گفت‌وگویی ضمن تقدیر از توجه وزرات ورزش و کمیته ملی المپیک افزود: توجه دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به فوتبال جای تقدیر دارد و باید از حمایت این عزیزان از فوتبال تشکر کرد.

وی همچنین در رابطه با احتمال جدایی مهدی تاج از فدراسیون فوتبال گفت: برگزاری جلسه سه نفره میان رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته ملی المپیک و وزیر ورزش بهترین تصمیم ممکن بود. به عنوان عضوی کوچک از خانواده فوتبال می‌گویم که جدایی تاج به سود فوتبال ایران نیست. به نظرم وی در مدت حضور خود در فدراسیون خوب کار کرده و تداوم حضور وی در راستای منافع فوتبال ایران خواهد بود.

تگ ها


فوتبال