استیلی خبر داد؛ تیم امید به مصاف سوریه می رود

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران با تشریح برنامه اردوی آتی این تیم از برگزاری دو مسابقه دوستانه برابر تیم ملی امید سوریه خبر داد ......

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران با تشریح برنامه اردوی آتی این تیم از برگزاری دو مسابقه دوستانه برابر تیم ملی امید سوریه خبر داد.
حمید استیلی با بیان این خبر اظهار کرد: دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال امید ایران از روز ۲۴ آذر آغاز می‌شود و سپس اعضای تیم برای انجام دو بازی تدارکاتی روز ۲۵ آذر راهی جزیره کیش خواهند شد.
مدیر تیم ملی امید هم‌چنین گفت: طبق برنامه روز ۲۷ آذرماه در کیش نخستین بازی تدارکاتی خودمان را مقابل سوریه برگزار می‌کنیم که یک حریف قدرتمند است و می‌تواند بازی بسیار مفیدی باشد. هم‌چنین روز ۳۰ آذر نیز دومین بازی تدارکاتی را در کیش برابر سوریه برگزار می‌کنیم و سپس در پایان این اردو به تهران بازمی‌گردیم. 
استیلی هم‌چنین اظهار کرد: برگزاری مسابقات تدارکاتی برای ما بسیار مهم است و کادر فنی هم بر این موضوع تاکید دارند. بر همین اساس خوشبختانه یک بازی بسیار خوب را برابر عمان برگزار کردیم و در ادامه دو مسابقه برابر سوریه خیلی مفید است. هم‌چنین در ادامه خوشبختانه نتایج خوبی از مذاکره با برخی کشورهای آسیایی دیگر گرفته‌ایم که پس از قطعی شدن برنامه‌ها اعلام می‌شود. هدف نهایی این است که با انجام بازی‌های مفید با تیم‌های مختلف برای حضور در رقابت‌های مقدماتی آماده شویم که ان‌شاءالله این هدف با حمایت فدراسیون محقق خواهد شد. تا امروز هم حمایت خوبی صورت گرفته که جای تشکر دارد. می‌بینیم که برنامه‌های تیم امید مورد توجه دارد و خوشبختانه چند بازی خوب می‌توانیم برگزار کنیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

تگ ها


ایران فوتبال