استیلی: دربی فقط یک چهره شاخص داشت

حمید استیلی گفت: بازی دربی از نظر کیفی خوب نبوده است ولی سه امتیازش هیچ وقت از یادها پاک نمی شود....

حمید استیلی گفت: بازی دربی از نظر کیفی خوب نبوده است ولی سه امتیازش هیچ وقت از یادها پاک نمی شود.

به گزارش مدال، حمید استیلی پیشکسوت فوتبال ایران که در مراسم تولد علی پروین و محمود خوردبین شرکت کرده بود، پیش از شروع صحبت با خبرنگاران ضمن اینکه با شوخی و خنده از آنها خواست تا سوال حاشیه ای نپرسند، اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: حضورم در اینجا به خاطر کاری است که پیشکسوتان پرسپولیس انجام می دهند. امروز تولد علی پروین و آقای خوردبین است. امیدوارم همیشه این بزرگترهای فوتبال صحیح و سالم باشند. بودن این افراد است که این همه آدم را دور همه جمع کرده است. امیدوارم بیشتر قدر هم را بدانیم.

او در مورد دربی بیان کرد: خب همانطور که همه دیدند کیفیت خوبی نداشت و فقط بیرانوند شاخص بود؛ آن هم به خاطر مهار پنالتی. شجاع هم البته خوب بود. سه امتیاز برای پرسپولیس شد. بازی را همه یادشان می رود ولی سه امتیاز را نه.

از استیلی در رابطه با تیم امید هم پرسیده شد. او در مورد اینکه شنیده می شود بازیکنان جدیدی قرار است به تیم اضافه شوند، عنوان کرد: بله خب شرایط تقریبا شاید 90 درصد مشخص است. یک سری بازیکن جدید هم در لیگ بازی می کنند که اگر خوب باشند، دعوت می شوند. آقای مجیدی هم این روزها به استادیوم ها می رود تا بازی ها و شاگردانش را از نزدیک ببیند. این کار بسیار خوبی است که به بازیکنان هم انگیزه زیادی می دهد.

ببینید:

صحبت‌های حمید استیلی درباره بازی دربی/ ویدیو

تگ ها


حمید استیلی دربی 90 علیرضا بیرانوند تیم فوتبال امید ایران تیم امید فرهاد مجیدی ایران فوتبال