استیلی: سفر اندونزى براى ما بسیار مفید بود

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید در مورد شرایط شاگردانش و اردوی اندونزی صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حمید استیلى در آستانه دیدار تدارکاتى برابر قطر گفت: در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت‌ها بهترین روش براى شناسایى نقاط ضعف تیم برگزارى بازى‌هاى تدارکاتى است. طبیعتا در این بازى‌ها تلاش می‌کنیم نفرات مختلف را در پست‌هاى گوناگون مورد آزمایش قرار دهیم، میزان آمادگى بدنى تیم را شناسایى کنیم همچنین استراتژى و شکل بازى مورد نظر خودمان را انتخاب کنیم. در اندونزى بیشتر روى برنامه‌هاى هجومى تیم کار کردیم که در خلق موقعیت بسیار موفق بودیم اما نقطه ضعف ما استفاده از موقعیت بود که باید این مشکل هم حل شود.
سرمربى تیم امید اضافه کرد: دستاوردهاى سفر اندونزى براى همه ما بسیار جالب توجه و مفید بود. پرواز طولانى، اختلاف ساعت و تغییر برنامه خواب بازیکنان، رطوبت و هواى شرجى بالى شرایطى است که ما را در موقعیت مشابه تایلند قرار داده و با شبیه‌سازى مناسب وارد مسابقات نهایى خواهیم شد. تنظیم برنامه خواب، تقویت توان جسمى و آمادگى بدنى از موضوعات مهمى است که در اردوى آخر باید مورد توجه قرار بدهیم.
استیلى همچنین در خصوص بازى برابر قطر گفت: حریف ما تیم بسیار قدرتمندى است، ٣ بازیکن از تیم بزرگسالان را در اختیار دارند و سرمربى توانمندى مثل فلیپ سانچز، ما هم بعضى از نفرات مثل محبى، صیادمنش و مهدى خانى را در اختیار نداریم ولى این مسئله نباید تاثیرى در کار داشته باشد چرا که هدف اصلى آزمایش میزان آمادگى تمامى نفرات است و این فرصتى است که همه بازیکنان توانایى خودشان را نشان بدهند. روزهاى گذشته تمرینات بسیار خوبى را در مجموعه اسپایر برگزار کردیم و بازیکنان از هر نظر آماده حضور در این بازى هستند، امیدوارم در این بازى بتوانیم در حد توان واقعى خودمان ظاهر شویم.

بیشتر بخوانید:

تصمیم سازمان لیگ تغییر کرد/پرسپولیس-نفت برگزار می‌شود!

تگ ها


تیم فوتبال امید ایران حمید استیلی اردوی تیم امید اندونزی کمپ اسپایر لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال