استیلی:معلوم نیست مجیدی سرمربی تیم امید بماند/گروهمان خیلی سخت است

مدیر تیم فوتبال امید گفت: با توجه به اینکه در سید چهارم قرار گرفته بودیم مشخص بود که در گروه سختی قرار می‌گیریم....

مدیر تیم فوتبال امید گفت: با توجه به اینکه در سید چهارم قرار گرفته بودیم مشخص بود که در گروه سختی قرار می‌گیریم.

به گزارش مدال،حمید استیلی در مورد قرعه کشی رقابت های زیر 23 ساله های آسیا و مقدماتی المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: ما از قبل می دانستیم که در گروه سختی قرار می گیریم چون در سید چهارم بودیم اما دیگر این گروهی که افتادیم خیلی سخت است. هرچند باز قابل پیش بینی بود که در گروه دشواری قرار می گیریم.

وی افزود: وقتی گروه سختی هستیم باید تمرکز و تلاشمان را بیشتر کنیم. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم. 

وی در خصوص اینکه آیا امیدی به تیم هست یا خیر گفت: صددرصد به تیم امیدوار هستیم. ما اصلا لحظه ای با ناامیدی به این تیم نگاه نکردیم. درست است که در دو بازی دوستانه مقابل ازبکستان باختیم اما در آن دو بازی بازیکنان 40درصد خود هم نبودند و مطمئنا در بازی های رسمی شرایط فرق می کند. ما از هر سه تیمی که با آنها بازی داریم شناخت داریم و با آنها بازی کرده ایم. از حالا باید به فکر بازی های تدارکاتی با تیم های آسیای شرقی و میانه باشیم تا بتوانیم تصویرسازی خوبی برای بازیکنان کنیم.

استیلی در مورد اینکه آیا بهتر نبود با تیم های عربی همگروه می شدیم گفت: برای ما فرقی نمی کند. تیم های پایه شرق آسیا خوب هستند. ما با ویتنام هم که بازی کردیم در پایه قوی بودند. به هر حال کار سختی پیش رو داریم و باید زحمت بکشیم. 

مدیر تیم امید در مورد برنامه های آینده این تیم گفت: قرار بود در آبان ماه در تورنمنتی در کشور چین حاضر شویم که با توجه به اینکه با چین همگروه شدیم دیگر این تورنمنت فایده ای ندارد و باید به فکر برگزاری تورنمنت در تهران باشیم. بازی با کشورهای عربی هم بد نیست اما سبک آنها با شرق آسیا فرق می کند. 

مدیر تیم ملی امید در ادامه درباره حواشی اخیر تیم ملی امید گفت: فدراسیون فوتبال و روابط عمومی این فدراسیون از ما خواستند که صحبت نکنیم. در جلسه‌ای که با کمتیه فنی داشتیم فقط درباره مباحث فنی صحبت کردیم و بازی  با ازبکستان و اتفاقات آن بازی را از نظر فنی بررسی کردیم قرار شد جلسه‌ای دیگر برگزار شود که هنوز برگزار نشده است.

او در واکنش به این که فرهاد مجیدی عنوان کرد در کارش دخالت می‌شود گفت: هیچ‌کس در کار مجیدی دخالت نمی‌کند و تا این جای کار همه کارهای فنی از جمله انتخاب بازیکنان برای حضور در زمین با نظر مجیدی انجام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازی‌های تدارکاتی تیم ملی امید با نظر مستقیم مجیدی انتخاب می‌شود یا خیر گفت: این‌گونه نیست که هر تیمی که او بخواهد ما بتوانیم بیاوریم و بازی دوستانه برگزار کنیم چون ما مشکل ارزی و مشکلات زیاد دیگری داریم. باید ببینیم چه تیم‌هایی می آیند و با ما بازی می‌کنند. این بازی‌ها باید برای ما هزینه زیادی نداشته باشند اما انتخاب تیم‌ها بر اساس تصمیم کمیته فنی با نظر مدیر فنی که من هستم و همینطور سرمربی تیم انجام می‌شود.

استیلی در پاسخ به این سوال که ترکیب تیم ملی امید بر ای حضور در بازی‌ها و همین‌طور نفراتی که به تیم دعوت شوند آیا با نظر مستقیم فرهاد مجیدی انتخاب می‌شود یا خیر گفت: این  بازیکنان ۱۰۰ درصد با نظر فرهاد مجیدی انتخاب می‌شوند.

استیلی همچنین درباره وضعیت امید نمازی و شرایط همکاری‌اش با تیم ملی امید هم گفت: امید نمازی با نظر فرهاد مجیدی به تیم ملی امید اضافه شده است. فرهاد مجیدی خودش گفت نمازی را بیاورید تا به ما کمک کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا فرهاد مجیدی قطعا سرمربی تیم امید در مسابقات مقدماتی المپیک خواهد بود یا خیر گفت: این را من نمی‌دانم کمیته فنی درباره این مساله تصمیم می‌گیرد.

مدیر تیم ملی امید درباره اختلاف نظرهای میان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک بر سر انتخاب کادر فنی تیم ملی امید وجود دارد هم گفت: اختلاف نظری وجود ندارد. آقای صالحی امیری لطف کردند و همه اختیارات را به فدراسیون فوتبال دادند و فقط ما به نشانه احترام، کمتیه ملی المپیک را در جریان تصمیمات قرار می‌دهیم چون اسم تیم ملی امید ما به نحوی المپیک است اما آقای صالحی امیری به فدراسیون فوتبال اختیار تام داده‌اند

استیلی در پایان درباره احتمال تغییر در کادرفنی تیم امید هم گفت:هیچ چیزی معلوم نیست و همه چیز منوط به نظر کمیته فنی است. قرار بود کمیته فنی جلسه ای را برگزار کند که این اتفاق نیفتاد و احتمالا جلسه دیگری بگذارند.

بیشتربخوانید:

قرعه‌کشی انتخابی فوتبال المپیک/تیم امید ایران در گروه مرگ

تگ ها


تیم امید در گروه مرگ فرهاد مجیدی فوتبال