استیلی: مقابل قطر تیم برتر میدان بودیم

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید ایران پس از شکست مقابل قطر مدعی شد شاگردانش در این دیدار تیم برتر میدان بودند....

به گزارش مدال، حمید استیلی سرمربى تيم فوتبال اميد با اظهار رضايت از عملكرد شاگردانش در بازى مقابل قطر گفت:بازى بسيار خوبى انجام داديم و برابر ميزبان تيم برتر ميدان بوديم.

استيلى با بيان اين موضوع اظهار داشت: ما ٣ مسابقه تداركاتى بسيار مفيد برگزار كرديم كه از هر نظر به ما كمك كرد. در دقايق ابتدايى بازى امروز غافلگير شديم و بچه ها با تمركز كافى درجريان مسابقه قرار نگرفتند. به همين دليل با دو گل از حريف عقب افتاديم اما در ادامه بازى خيلى زود يكى از گل‌ها ىخورده را جبران كرديم و بارها صاحب موقعيت شديم. تا دقايق پايانى نسبت به حريف برترى كامل داشتيم و بازى را در اختيار گرفتيم.

سرمربى تيم اميد اضافه كرد:همانطور كه سانچز سرمربى تيم قطر هم در مصاحبه بعد از بازى اعلام كرد تيم ما سازماندهى مناسبى داشت، به خوبى توپ را از حريف مى گرفتيم و با دوندگى مناسب در زمين آنها مالكيت را در اختيار داشتيم. البته در صحنه دقايق پايانى قائدى از دروازه بان هم عبور كرد و مقابل دروازه خالى قرار داشت اما داور عليرغم اخراج سنگربان حريف معتقد به پنالتى نبود و خطا را بيرون از محوطه جريمه اعلام كرد. به طور كلى داور قطرى طبيعتا با تيم ميزبان مهربان‌تر بود. به هر صورت عليرغم اشتباهات چند دقيقه اول از عملكرد بچه ها در برابر تيم قدرتمند قطر راضى بودم. حريف ما تيم بسيار خوبى بود كه حتما يكى از قدرت هاى مسابقات انتخابى محسوب مى شود و چندين بازيكن خارجى در اختيار دارد كه با مليت قطرى بازى مى كنند و از اين نظر يك تيم بين المللى است. به هر صورت بازى تداركاتى فرصت مرور برنامه ها و آزمايش برنامه هاى تاكتيكى است. ما در ٣ بازى با سه آرايش و سيستم متفاوت بازى كرديم تا استراتژى درست و مناسب را انتخاب كنيم.

استيلى در پايان گفت:ما در اين اردو به خواسته هاى خودمان رسيديم و نقاط ضعف و قوت را به خوبى شناسايى كرديم. بازيكنان را در پست هاى مختلف مورد آزمايش قرار داديم. حتى امشب به دليل غيبت و مصدوميت بعضى از نفرات از امير روستايى و حتى حسين‌زاده براى اولين بار در پست دفاع راست استفاده كرديم كه عملكرد بسيار خوبى داشتند.مسئله بعدى براى ما بالا بردن توان جسمى بازيكنان است كه بايد در فرصت كوتاه باقيمانده روى اين موضوع كار كنيم و با آمادگى كامل وارد مسابقات شويم.

اخبار مرتبط:
امید قطر 2 - 1 امید ایران/ ناکامی امیدها ادامه دارد
سانچز: ایران سازمان یافته بازی کرد/ به اهداف خود رسیدیم

تگ ها


تیم امید ایران تیم فوتبال امید ایران امید ایران حمید استیلی امید ایران امید قطر فوتبال