استیلی و تارتار: برای حمایت از تیم ملی امید به ورزشگاه بیایید

حمید استیلی و مهدی تارتار از هواداران فوتبال می‌خواهند امیدها را حمایت کنند....

حمید استیلی و مهدی تارتار از هواداران فوتبال می‌خواهند امیدها را حمایت کنند.

تیم ملی امید خود را برای مراحل انتخابی المپیک توکیو آماده می‌کند.

به گزارش مدال، حمید استیلی می‌گوید: امیدوارم نتایج مورد قبول خود را کسب کنیم.

مدیر تیم امید در جدیدترین اظهاراتش گفت: 3 بازی تیم امید در مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی المپیک 2020  در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و تماشای این دیدارها رایگان می باشد. امیدوارم نتایج مورد قبول خود را کسب کنیم تا بتوانیم راهی المپیک شویم.

امروز و در آخرین تمرین تیم امید که با حضور تقریبا کامل بازیکنان دعوت شده انجام شد، ابتدا کرانچار بازیکنان را در وسط زمین جمع و حدود 10 دقیقه با آنها صحبت کرد. در ادامه بازیکنان تمرین‌شان را با دویدن به دور زمین آغاز کردند و سپس به تمرینات تاکتیکی روی آوردند. فوتبال درون گروهی بخش دیگری از تمرین امیدها بود که زیر نظر کرانچار و سایر اعضای کادر فنی برگزار شد. تمرین امروز تیم فوتبال امید بسیار شاداب و با ارائه حرکات تاکتیکی برگزار شد. در بخش پایانی تمرین هم بازیکنان به دو تیم تقسیم شدند وبه سانتر از جناحین و ضربه به دروازه پرداختند.

مهدی تارتار هم با حمایت از امیدها گفت: نقطه قوت تيم اميد كادرى است كه از مربيان بزرگ و با تجربه شكل گرفته است. اميدها با استفاده از دانش و تجارب كادر فنى اين تيم مى توانند اتفاق بزرگى را رقم بزنند و طلسم صعود را پس از سال ها در اين دوره بشكنند. اميدوارم فوتبال دوستان ايرانى در روزهاى شروع سال در ورزشگاه آزادى حضور پيدا كنند و از تيم المپيک حمايت كنند. بازى هاى تيم اميد در مرحله مقدماتى المپيک نخستين اتفاق مهم فوتبال كشور در آغاز سال جديد است
بازی های مرحله نهایی انتخابی المپیک 2020  در تایلند برگزار خواهد شد.