استیلی پس از ناکامی در کسب سهمیه المپیک: تمام تلاش‌مان را کردیم

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید پس از ناکامی در کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ در مورد شرایط این تیم در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا صحبت کرد...

به گزارش مدال، حمید استیلی در نشست خبری بعد از بازی با چین اظهار داشت: شرمنده مردم هستیم و خیلی دوست داشتیم آنها را خوشحال کنیم اما همه دیدند که تلاشمان را انجام دادیم. شاید اگر در گروه دیگری بودیم صعود می‌کردیم ولی واقعا بدشانس بودیم.
وی افزود: ما مقابل کره نباید می‌باختیم و مقابل ازبکستان هم نباید مساوی می‌کردیم، تیم ما امروز 25 شوت زد و حداقل 7 یا 8 موقعیت صد در صد گل داشتیم. از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم چون بازی کردن در این هوا خیلی سخت است. امروز با وجود اینکه کنترل کامل بازی را در اختیار داشتیم و برنامه‌های فنی را خوب پیاده کردیم اما در نقطه آخر نشد که از فرصت‌های نهایت استفاده را ببریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال امید تصریح کرد: ما امروز با تفاضل گل صعود نکردیم و این موضوع من را متاثر می‌کند. این را بدانید استیلی همه تلاش خود را انجام داد و جا دارد از همه کسانی که حامی این تیم بودند تشکر کنم. وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال و همچنین رسانه‌ها به ما لطف داشتند که جا دارد از همه آنها تشکر کنم.
استیلی خاطر نشان کرد: امیدوارم این تیم رها نشود. بازیکنانی از اینجا معرفی شدند که آینده فوتبال ما را خواهند ساخت و می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار AFC مبنی بر اینکه بهترین بازیکن تیمش در این تورنمنت چه کسی بود گفت: هر 23 بازیکن من بهترین بودند. ما این بازیکنان را فقط 2 هفته قبل از ورود به بازی‌ها داشتیم و خیلی از آنها قبل از شروع بازی‌ها تنها یک بازی تدارکاتی انجام داده بودند. من از همه آنها ممنون هستم، آنها نمایش شایسته‌ای داشتند و بهترین زحمات خود را در این بازی‌ها کشیدند.
سرمربی تیم امید در خصوص تعویض‌هایش در این دیدار گفت: ما 3 تعویض در نیمه دوم کردیم و می‌خواستیم بازی را هجومی‌تر کنیم. اگر در نیمه اول از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم در نیمه دوم کار راحتی داشتیم. شاید اگر توپ قائدی گل می‌شد تیم ما کار راحت‌تری در ادامه داشت. بازیکنان تعویضی من خوب کار کردند و همه بازیکنانم وظایفی که خواستیم را به خوبی انجام دادند و بازی امروز بهترین نمایش آنها بود. کره و ازبکستان اینقدر روی چین تسلط نداشتند و کره در دقیقه 93 به چین گل زده بود. چین تیم خوبی بود ولی ما بازی بی‌نقصی مقابل آنها انجام دادیم.

بیشتر ببینید:

حمید استیلی: از مردم عذرخواهی می کنم / ویدیو

تگ ها


تیم ملی ایران تیم فوتبال امید ایران حمید استیلی نشست خبری قهرمانی زیر 23 سال آسیا سهمیه المپیک فوتبال ایران فوتبال