استیلی پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال جوانان ایران را رد کرد

حمید استیلی با اشاره به رد پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال جوانان ایران گفت: به خاطر مشغله کاری و عدم شناخت کافی از این رده سنی چنین پیشنهادی را نپذیرفتم....

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی در حاشیه اقتتاحیه تالار مشاهیر کمیته ملی المپیک گفت: آقای صالحی امیری زحمات بسیار زیادی کشیده است که امیدوارم روند مدیریتی ایشان ادامه داشته باشد.

سرمربی سابق تیم فوتبال امید ایران از رد پیشنهاد سرمربیگری در رده جوانان گفت و اظهار داشت: به من لطف داشتند و خواستند تا این پست را تحویل بگیرم اما به خاطر مشغله کاری و عدم شناخت کافی از این رده سنی نپذیرفتم.

وی درباره از سرگیری ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال تاکید کرد: باید مراقب سلامتی ورزشکاران و دست اندرکاران باشیم چون چیزی مهم تر از این وجود ندارد. امیدوارم باشگاه های فوتبال ایران هم مثل سایر کشورها بازی های خوبی را به نمایش بگذارند. مردم واقعا به همین فوتبال دلخوش هستند.

استیلی درباره قرارداد ویلموتس نیز صحبت کرد و گفت: به هر حال مسئولان باید در این باره اظهار نظر کنند و ان را مورد بررسی قرار دهند. اکنون آقای اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شده است. ۴ بازی خیلی جساس و مهم هم پیش رو داریم. باید حواس‌مان را جمع کنیم تا حاشیه ای به وجود نیاید.

وی درباره انتقادات برخی کارشناسان و مربیان فوتبال به انتخاب اسکوچیچ گفت: نیاز به مربی داشتیم که از فوتبال ایران شناخت کافی داشته باشد. چاره ای نداشتیم و فکر می کنم باید همگی از او حمایت کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شانس این تیم برای پوکر قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران خاطرنشان کرد: احتمال قهرمانی پرسپولیس با توجه به امتیازاتی که کسب کرده بالاست. این تیم باید سه الی چهار بازی را ببرد تا بتوان به آن قهرمان گفت. هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس حمید استیلی تیم فوتبال جوانان ایران تیم ملی فوتبال ایران