استیلی:کرانچار ناراحت و عصبانی است/ بازی‌های لیگ را لغو کنند

مدیر تیم فوتبال امید گفت: ما باشگاه‌ها را درک می‌کنیم که به بازیکنان خود نیاز دارند اما کرانچار هم از نداشتن بازیکنان به شدت ناراحت و عصبانی است....

مدیر تیم فوتبال امید گفت: ما باشگاه‌ها را درک می‌کنیم که به بازیکنان خود نیاز دارند اما کرانچار هم از نداشتن بازیکنان به شدت ناراحت و عصبانی است.

به گزارش مدال،حمید استیلی در مورد اینکه آیا باشگاه‌ها با تیم امید برای در اختیار گذاشتن بازیکنان همکاری می‌کنند، اظهار داشت: بله اکثر باشگاه‌ها با ما همکاری می‌کنند، ولی در این میان تیم سایپا بازی داشت و به همین دلیل بازیکنان این تیم از اردوی ما خارج شدند تا به بازی برسند.

وی افزود: در این مورد من با فتاحی هم صحبت کردم که اکر امکانش وجود داشت بازی سایپا را لغو کنند تا ما با همه بازیکنان اردوی خود را برگزار کنیم. البته ما باشگاه‌ها را درک می‌کنیم که به بازیکنان خود نیاز دارند، ولی کرانچار از این موضوع به شدت ناراحت و عصبی است.

مدیر تیم فوتبال امید تصریح کرد: طبق توافقی که صورت گرفت قرار شد فقط بازیکنان استقلال برای مصاف آسیایی این تیم از اردو خارج شوند و روز چهارشنبه هم برگردند، ولی دیگر باشگاه‌ها باید بازیکنان را به تیم امید بدهند. ما  ۱۲، ۱۰ روز است که تیم ناقصی در اختیار داریم و همه بازیکنان نیستند. این در حالی است که تیم ملی بزرگسالان برای تورنمنت‌های خود از ۴۰ روز قبل به اردو می‌روند. برای آمادگی بیشتر بازیکنان نیاز به حمایت داریم و امیدوارم این مشکلات حل شود.

استیلی در پایان درباره اینکه آیا تیم امید این روز‌ها می‌تواند از مجموعه پِک استفاده کند، خاطرنشان کرد: خداراشکر این مجموعه هر زمان که بخواهیم در اختیار ما است و مشکلی بابت استفاده از این مجموعه نداریم.