استیون جرارد دوباره برای لیورپول به میدان رفت!

استیون جرارد ستاره سابق لیورپول، امروز در دیدار اسطوره‌های این تیم مقابل اسطوره‌های رنجرز بار دیگر پا به توپ شد...

استیون جرارد ستاره سابق لیورپول، امروز در دیدار اسطوره‌های این تیم مقابل اسطوره‌های رنجرز بار دیگر پا به توپ شد

به گزارش خبرنگار مدال، امروز در دیداری دوستانه اسطوره‌های لیورپول موفق شد مقابل اسطوره‌های رنجرز به برتری ۳-۲ دست پیدا کند. در این مسابقه جالب، سرمربی فعلی رنجرز و کاپیتان سابق لیورپول یعنی استیون جرارد، نقش اول میدان بود و در لباس هر دو تیم به میدان رفت و ثابت کرد که هنوز هم در آمادگی به سر می‌برد.

در دقیقه ۸، سانتر دریک کویت با ضربه سر شیرجه‌ای و زیبای لوئیز گارسیا همراه بود و گل اول لیورپول به زیبایی به ثمر رسید. ده دقیقه بعد، پاس دریک کویت به استیون جرارد رسید و این بازیکن لوئیز گارسیا را صاحب توپ کرد و او هم با یک پاس کات‌بک توپ را به پاتریک برگر رساند و شوت این بازیکن گل دوم لیورپول را به همراه داشت.

این بار نوبت رنجرز بود که به گل برسد. کریس بوید پاس لی مک‌کلاک را به خوبی دریافت کرد و با ضربه آرام و با پای چپ خود توپ را از زیر دستان یرزی دودک به درون دروازه لیورپول فرستاد تا اختلاف به حداقل برسد. اما یک دقیقه بعد، امیل هسکی روی همکاری با استیون جرارد، با شوت خود گل سوم لیورپول را به ثمر رساند تا این روز تاریخی را جشن بگیرد. سه دقیقه بعد، پیتر لوونکراندس روی یک حرکت عمقی به دروازه لیورپول نزدیک شد و توپ را به درون دروازه دودک فرستاد. این دیدار جذاب در نیمه دوم گلی نداشت و در نهایت با پیروزی ۳-۲ اسطوره‌های لیورپول به پایان رسید.

گفتنی است تمام عواید این بازی به بنیاد خیریه رنجرز و بنیاد لیورپول خواهد رسید.

اخبار مرتبط:

باشگاه لیورپول مذاکرات خود با مدافع برایتون را آغاز کرد

استیون جرارد دوباره برای لیورپول به میدان رفت!

تگ ها


کاپیتان سابق لیورپول لک‌لک‌ها اسطوره‌های لیورپول اسطوره‌های رنجرز استیون جرارد فوتبال جهان فوتبال