استیون جرارد: سرخوردن من مقابل چلسی بدشانسی محض بود

استیوی جی که هرگز به جام قهرمانی لیگ برتر دست نیافت، در حاشیه رونمایی از مستند زندگی خود گذری به خاطرهای تلخ داشته است ......

استیوی جی که هرگز به جام قهرمانی لیگ برتر دست نیافت، در حاشیه رونمایی از مستند زندگی خود گذری به خاطره‌ای تلخ داشته است.

به گزارش مدال، استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول، لیز خوردن خود در بازی سرنوشت‌ساز سال ۲۰۱۴ مقابل چلسی را «بد شانسی محض» خطاب قرار داده است.

به گزارش اسکای، با رسیدن به پایان نیمه اول بازی در آنفیلد در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۴، نتیجه بازی لیورپول و چلسی برابر بود و قرمزها می‌دانستند که با پیروزی در آن بازی، به فاصله دو هفته به پایان فصل، با اختلافی پنج امتیازی در صدر جدول قرار خواهند گرفت. با این حال لغزیدن جرارد در نیمه زمین خودی، باعث شد تا دمبا با گل اول را بزند و سپس گل دیگری از ویلیان، چلسی را ۲-۰ پیروز کرد تا رویاهای لیورپول برای قهرمانی رنگ ببازد.

 

جرارد که در آن زمان از ناحیه کمر مشکل داشت، باید با تزریق دارو در زمین قرار می‌گرفت. او در همین مورد گفته است:

"فکر نمی‌کنم این یک بهانه باشد. اتفاقی که افتاد، بدشانسی محض بود اما وقتی یک کتاب نوشته می‌شود یا فیلمی ساخته می‌شود، به ویژه در همکاری با افرادی که برنده اسکار شده‌اند و فیلم‌هایی مثل سرگذشت امی وایهنهاوس (یک خواننده فقید انگلیسی) و سنا (مستندی در مورد آیرتون سنا، راننده سابق فرمول یک) ساخته‌اند، باید تا جای ممکن صادق و رو راست بود."

گفتنی است که اکران مستند سرگذشت جرارد، فردا (پنجشنبه) در سینماهای انگلستان آغاز می‌شود. 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال