استیون‌جرارد و توضیح درباره دلیل انتخاب استون‌ویلا

استیون جرارد، سرمربی استون ویلا، در مورد دلیل قبول هدایت این تیم توضیح داد....

به گزارش "ورزش سه"، استیون جرارد که فصل گذشته با باشگاه رنجرز دست به کار فوق العاده ای زده و این تیم را به مقام قهرمانی لیگ اسکاتلند رسانده بود، چند روز پیش به شکل رسمی هدایت استون ویلا را برعهده گرفت؛ تیمی که در این فصل نتایج قابل قبولی کسب نکرده و حالا هوادارانش امیدوار هستند که جرارد بتواند اوضاع استون ویلا را تغییر دهد.

با این حال بسیاری معتقد هستند که استیون جرارد با انتخاب استون ویلا دست به یک کار ریسکی زده است. خود جرارد در این باره می گوید: "من می‌خواستم که از ابتدا شروع کنم و همه چیز را سر جای خود قرار دهم. در واقع من از همان ابتدا این مسئله را یاد گرفتم. از ابتدا با دوربین ها فاصله داشتم و هدایت تیم جوانان لیورپول را برعهده گرفتم که اتفاق بسیار خوبی برایم بود.

این به تجربیات من اضافه کرد تا بتوانم در جلسات تمرینی با آمادگی کامل حضور پیدا کرده و تیم را رهبری کنم. سپس فرصت حضور در رنجرز فرا رسید که مسلماً یک باشگاه بزرگ و نمادین محسوب می‌شود. من چالش و ریسک کردن را دوست دارم و این چیزی است که واقعاً مشتاق تجربه کردن آن هستم."

جرارد در ادامه گفت: "فکر می‌کنم که این باشگاه برای من مناسب است چرا که هواداران بسیار پر شوری دارد. می‌دانم که در اینجا تقاضا و فشار زیادی برای پیروز شدن وجود دارد. این چیزی است که از ۱۷-۱۸ سالگی با آن زندگی کرده ام. وظیفه من این است که همه را دور هم جمع کنم و با یکدیگر متحد شویم. من معتقدم که می توانیم کارهای هیجان انگیزی را با یکدیگر انجام دهیم. من بسیار با انگیزه و جاه طلب هستم."

تگ ها


گلاسکو رنجرز استیون جرارد استون ویلا