اسدی: لیگ به پایان نرسیده/ بازیکن شهرخودرو باید اخراج می‌شد

مرتضی اسدی مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در غیاب فراز کمالوند محروم در نشست خبری پس از بازی این تیم با شهر خودرو به سوالات خبرنگاران جواب داد....

به گزارش مدال، مرتضی اسدی مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در خصوص این بازی اظهار داشت: قبل از هر چیز این برد را به شهر خودرو تبریک می گویم، بچه های ما هم خیلی زحمت کشیدند. به جز یکی دو موقعیت روی دروازه ما اتفاق دیگری رخ نداد. لیگ هنوز ادامه دارد اما ما با مدعیان بازی کردیم. همین شهر خودرو شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد.

وی درباره داوری بازی گفت: داوری بازی امروز بد نبود. البته شاید کمی به سمت شهر خودرو بود اما اتفاق خاصی رخ نداد. داور باید در یک صحنه بازیکن شهر خودرو را اخراج می کرد چون با آرنج به صورت مگنو کوبید و حتی کمک داور می توانست این صحنه را ببیند.

اسدی درباره عذرخواهی یکی از خبرنگاران مبنی بر اتفاقات رخ داده و صحبت‌هایی که علیه کمالوند شده تصریح کرد: هر تیمی سرمایه هایش تماشاگران هستند. خیلی عالی تشویق کردند و فکر می کنم همین تماشاگران باعث شدند ما فشار روحی را تحمل کنیم. البته از هواداران مان تقدیر می کنم این مسافت را با ماشین شخصی آمدند و امیدوارم در ادامه راه نتایج خوبی بگیریم تا دل هواداران مان را شاد کنیم. ما روز به روز هماهنگ تر می شویم و 18 بازیکن ما تغییر کردند، امیدوارم در ادامه راه بهتر از این نتیجه بگیریم.

اخبار مرتبط:
شهرخودرو 1 - 0 پارس جنوبی/ خیز بلند شاگردان گل‌محمدی برای صدرنشینی

تگ ها


نشست خبری نشست خبری مرتضی اسدی مرتضی اسدی فراز کمالوند پارس جنوبی جم اسدی پارس جنوبی جم شهر خودرو پارس جنوبی جم هفته دهم لیگ نوزدهم هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دهم لیگ برتر ایران هفته دهم لیگ برتر لیگ برتر ایران پارس جنوبی جم شهر خودرو شهر خودرو-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال