اسدی: مقابل سپاهان مستحق برد بودیم

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم مدعی شد که این تیم مقابل سپاهان مستحق کسب سه امتیاز بوده است....

به گزارش مدال، مرتضی اسدی بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خوبی بود؛ بخصوص در نیمه اول که چندین موقعیت خوب داشتیم اما بدلیل بدشانسی و کم دقتی تبدیل به گل نشد.

وی ادامه داد: فوق العاده کار کردیم و مستحق پیروزی بودیم. سپاهان تیم فوق العاده ای است و صدرنشین لیگ. امیدوارم روند رو به رشد ما ادامه پیدا کند و تیممان روز به روز بهتر شود.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های لیگ از نظر بودجه هستیم. تغییرات زیادی هم در تیم صورت گرفته و نیاز به زمان داریم. رفته رفته بهتر می‌شویم و به اهداف کادر فنی نزدیک می‌شویم. باید بیشتر تلاش کنیم تا نواقص را برطرف کنیم.

اسدی درباره تعویض محمد نوری گفت: نوری، کاپیتان و بازیکن موثر ما است. سپاهان بعد از دقیقه 60 رو به بازی مستقیم آورد و مجبور شدیم یک هافبک دفاعی اضافه کنیم. با نظر کمالوند تغییرات انجام شد تا از دریافت گل جلوگیری شود. دو بال کناری خود را هم تعویض کردیم تا با حضور بازیکنان تازه نفس، از ضدحملات استفاده کنیم.

وی درباره قضاوت داور گفت: بحثی درباره داوری ندارم. هر قدر صحبت کنیم، صدایمان به جایی نمی‌رسد. اگر اتفاقات هفته گذشته برای یکی از تیم‌های مطرح رخ می‌داد، تمام هفته درگیر آن بود، اما کمیته داوران خیلی عادی با این موضوع برخورد کرد. این همه کمالوند صحبت کرد، اما به جایی نرسید.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌گویم اشتباهات داوری عمدی است، اما چرا تمام اشتباهات فقط گریبان ما را می‌گیرد. مشکلات مالی کم است، مشکلات داوری هم اضافه شده است. با چنگ و دندان تیم را سر پا نگه داشته‌ایم. اگر اعتراض نکنیم حقمان را می‌خورند و اگر اعتراض کنیم، محروم می‌شویم.

اسدی درباره اعتراض بازیکنان پارس به داور گفت: بعد از پنالتی بازیکنان اعتقاد داشتند تصمیم داور اشتباه بوده است. با وجود صحبت‌های کمالوند برای حفظ آرامش، در واکنش به تصمیم اشتباه داور اعتراض کردند و چندین کارت دریافت کردیم. امیدوارم یک نفر پیدا شود تا از حق پارس جم دفاع کند.

وی خاطرنشان کرد: دو، سه بازیکن مصدوم داریم که جزو مهره‌های اصلی ما هستند. از تماشاگران واقعی پارس تشکر می‌کنم که تا دقایق آخر تیم را تشویق کردند. مدیون آنها هستیم، بچه‌ها هم تمام توانشان را برای آنها می‌گذارند. امیدوارم روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم.

تکمیل می شود...

اخبار مرتبط:

پارس جنوبی 1 - 1 سپاهان/ توقف دوباره سپاهان در شب شکستن طلسم نیازمند

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری مرتضی اسدی اسدی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم سپاهان پارس جنوبی جم-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال