اسدی: هواداران تراکتور زبان‌زد عام و خاص هستند

رضا اسدی هافبک جدید تیم فوتبال تراکتور در مورد شرایط خود، تمرینات آماده‌سازی و هواداران این تیم صحبت کرد...

رضا اسدی هافبک جدید تیم فوتبال تراکتور در مورد شرایط خود، تمرینات آماده‌سازی و هواداران این تیم صحبت کرد

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: خدا را شکر به تراکتور آمدم و قرار است با کمک هواداران تراکتور بازی به بازی پیش رفته و با حمایتشان قهرمان شویم.
به گزارش مدال، رضا اسدی در خصوص پیوستن به تراکتور اظهار کرد:  تراکتور تیم بزرگی است و مربی بزرگ و سرشناسی دارد که کارنامه موفقی در گذشته به ویژه در ایران داشته است؛ بازیکنان خوبی هم به این تیم آمدند و به نظرم در کنار بازیکنان بزرگی همچون شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی می‌توان فوتبال خوبی بازی کرد و از آنان به‌عنوان کاپیتان‌های تیم ملی، چیزهای زیادی یاد گرفت.
او درمورد تماشاگران تراکتور ابراز کرد: هواداران این تیم زبان زد عام و خاص هستند؛ زمانی که مقابل تراکتور بازی می‌کردیم، جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و خیلی فشار روی تیم ما می‌آمد؛ آن زمان من که در تیم رقیب بودم از جو ورزشگاه لذت می‌بردم چه برسد به اینکه در آن جو، بازیکن تراکتور باشی.
هافبک جدید تراکتور ادامه داد: هواداران تراکتور ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق می‌کنند و جو سنگینی علیه تیم‌های رقیب به وجود می‌آورند؛ خدا را شکر به تراکتور آمدم و قرار است با کمک هواداران تراکتور بازی به بازی پیش رفته و با حمایتشان قهرمان شویم.
اسدی درباره شرایط خود گفت: پس از پایان لیگ استراحت کوتاهی داشتم و به دلیل نداشتن تیم، با مربی اختصاصی خودم دکتر ربانی تمرین کردم و تمرینات خوبی داشتم؛ تمام تلاشم را انجام دادم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم و اکنون نیز جدا از تیم، زیر نظر آقای دنیزلی تمرینات اختصاصی را انجام می‌دهم و امیدوارم شرایطم بهتر شود.

بیشتر بخوانید:

بازهم استوکس و تراکتور/ بازگشت مهاجم اسکاتلندی به تبریز؟

 

تگ ها


تراکتور رضا اسدی هواداران‌ــتراکتور مصطفی دنیزلی لیگ برتر فوتبال ایران تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال