اسطوره آرسنال در سودای هدایت توپچی‌ها

پاتریک ویرا هافبک اسبق باشگاه آرسنال و از اسطوره‌های محبوب این باشگاه، از علاقه خود جهت هدایت توپچی‌های لندن در آینده خبر داد....

پاتریک ویرا هافبک اسبق باشگاه آرسنال و از اسطوره‌های محبوب این باشگاه، از علاقه خود جهت هدایت توپچی‌های لندن در آینده خبر داد.

به گزارش مدال، «پاتریک ویرا» هافبک فرانسوی اسبق آرسنال که در دهه نخست قرن بیست‌ویکم نقش مهمی در ترکیب توپچی‌های لندن زیر نظر «آرسن ونگر» داشت، در مصاحبه با «RMC» از علاقه خود به هدایت سرخ‌پوشان لندن در آینده خبر داد.

ویرا در این خصوص گفت: «همانند هر بازیکن دیگری می‌خواهم وقتی که وارد حرفه مربیگری شده‌ام به بالاترین سطح برسم. در تیم نیس می‌توانم به بالاترین سطح برسم اما همچون هر مربی دیگری دوست دارم در جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا فعالیت کنم. حتی دوست دارم در آینده هدایت آرسنال را برعهده بگیرم.»

ویرا 9 سال در ترکیب توپچی‌ها به میدان رفت و کاپیتان تیم شکست‌ناپذیران بود. او در آرسنال به دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و سه قهرمانی در جام حذفی رسید. هافبک فرانسوی پس از بازنشستگی از فوتبال مربیگری را در منچسترسیتی شروع کرد و سال 2015 سرمربی تیم نیویورک سیتی شد. او از تابستان 2018 تاکنون به عنوان سرمربی نیس فرانسه فعالیت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

پشیمانی ونگر از جذب ستاره مد نظرش

تگ ها


آرسنال توپچی‌های لندن اسطوره آرسنال لیگ برتر انگلیس مربی جدید آرسنال فوتبال جهان پاتریک ویرا