اسطوره آرسنال سرمربی توپچی‌های لندن را به توپ بست

یان رایت اسطوره فراموش‌نشدنی باشگاه آرسنال، اونای امری سرمربی توپچی‌های لندن را به باد انتقاد گرفت و عملکرد او را زیر سوال برد....

به گزارش مدال؛ آرسنال در حساس‌ترین بازی هفته سوم لیگ برتر انگلیس یک بار دیگر در آنفیلد مقابل لیورپول شکست خورد و این بار با نتیجه 3 بر یک برابر سرخ‌پوشان مرسی‌ساید زانو زد.

سرمربی سرخ‌های لندن در دیدار برابر لیورپول تصمیم گرفت که از زوج «الکساندر لاکازت» و «پیر امریک اوبامیانگ» استفاده نکند و در عوض «نیکلاس په‌په» را در ترکیب اصلی به جای مهاجم فرانسوی به میدان بفرستد. این تصمیم او نتیجه خوشایندی نداشت و مدافعان کناری لیورپول فشار چندانی روی دروازه خود احساس نکردند و توانستند با نفوذهای متوالی‌شان حسابی دردسرساز شوند.

حال «یان رایت» اسطوره باشگاه آرسنال از تصمیم «اونای امری» برای نیمکت‌نشین کردن «الکساندر لاکازت» در دیدار برابر شاگردان «یورگن کلوپ» به تندی انتقاد کرد و گفت: «از این تصمیم به شدت سردرگم شدم. پیش از بازی انتظار مثلث اوبامیانگ، په‌په و لاکازت را داشتم و خوشحال بودم با توجه به سبک بازی لیورپول این سه نفر می‌توانند تاثیرگذار باشند اما ترکیب که اعلام شد با لوزی که در میانه میدان بود، فضا را به آرنولد و رابرتسون بخشیدیم. فکر می‌کنم این روش بازی برابر تیم‌های ضعیف‌تر جواب می‌داد و با این اشتباه به لیورپول فرصتی استثنایی هدیه دادیم و خیلی عقب بازی کردیم. در واقع موقعیت‌هایی که هم داشتیم حاصل اشتباهات حریف بود. امیدوار بودم به آنجا سفر کنیم و آرسنال جدید را نشان دهیم اما همه چیز گیج‌کننده بود که تمامی اینها در اثر تصمیم اشتباه امری بود. او باید بداند که در آرسنال جایی برای اینگونه اشتباهات وجود ندارد.»

بیشتر بخوانید:

آرسنال در جهنمی سوزان گرفتار شد

تگ ها


یان رایت اونای امری سرمربی آرسنال اسطور آرسنال آرسنال توپچی‌های لندن لیگ برتر انگلیس انتقاد به امری فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال