اسطوره باشگاه منچستریونایتد خواستار کتک زدن پوگبا شد!

رایان گیگز اسطوره باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد در صورتی که در تیم حضور داشت، قطعاً پوگبا را با لگد کتک میزد و به نوعی خواستار چنین برخوردی با هافبک فرانسوی شد....

به گزارش مدال؛ «پل پوگبا» از اولین روزهای تابستان به دنبال جدایی از منچستریونایتد بود و در مصاحبه‌ای از تمایلش به این اتفاق سخن گفت اما شیاطین سرخ به هیچ وجه اجازه جدایی به او ندادند.

در همین رابطه «رایان گیگز» اسطوره محبوب و فراموش‌نشدنی یونایتد واکنش عجیبی به رفتارهای پوگبا از خود نشان داده است. گیگز در مصاحبه با «سان» در این خصوص گفت: «اگر من بودم در تمرین پوگبا را به دلیل رفتارش در این تابستان لگد می‌زدم! این طرز فکر در زمان ما رایج نبود و همه از این نوع تفکر نفرت داشتند و قطعاً او را در تمرین جریمه می‌کردند. این همان اتفاقی‌ست که در زمان ما برای کریستیانو رونالدو نیز افتاد؛ بازیکنان او را در تمرینات می‌زدند اما این اتفاق را زیاد تکرار نمی‌کردند چرا که ممکن بود او را به دلیل مصدومیت از دست بدهیم. نمی‌گویم همه را بزنید اما رونالدو بعد از لگد خوردن در تمرین رفتارش تغییر کرد و خوب شد. اگر رونالدو توپ را زیاد نگاه می‌داشت، پل اسکولز با لگد به استقبالش می‌رفت. به همین دلیل این پیام ملکه ذهن کریس شد که نمی‌تواند زیاد دریبل بزند وگرنه کتک خواهد خورد.»

علیرغم اصرار پوگبا به جدایی این اتفاق رخ نداد و حالا گیگز باور دارد عدم فروش او اتفاق مهمی برای منچستریونایتد بوده است: «این داستان هواداران را دو دسته کرده؛ برخی معتقدند که باید بگذارند او برود و برخی می‌دانند چه کیفیتی دارد و در صورت جدایی‌اش تیم به مشکل می‌خورد. اگر همه بازیکنانتان را بفروشید و جانشین باکیفیت جذب نکنید، شرایط دشوار خواهد شد! زمان ما رونالدو گفت می‌خواهم جدا شوم، اما این مسئله یک سال بعد رخ داد. اگر پوگبا اکنون جدا شود در خط هافبک شیاطین سرخ به مشکل می‌خورند.»

بیشتر بخوانید:

پوگبا: شاید زمان تجربه چالشی جدید فرا رسیده باشد

تگ ها


رایان گیگز پل_پوگبا کتک زدن پوگبا منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگیس پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال