اسطوره خیال هواداران را راحت کرد؛ کوتینیو می‌ماند

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی استار، فیلیپ کوتینیو با نمایش خیره کننده خود در این فصل مورد توجه تیم های بزرگی همچون بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفت ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی استار، فیلیپ کوتینیو با نمایش خیره کننده خود در این فصل مورد توجه تیم های بزرگی همچون بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفت. با این حال یورگن کلوپ همواره تاکید کرده است که ستاره برزیلی اش را حفظ خواهد کرد.

در این بین یان راش گفت : کوتینیو بازیکن بزرگی است و در هر تیمی که بخواهد می تواند در آن بازی کند. قطعا بازیکنی در حد و اندازه های او دوست دارد که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و در حال حاضر که لیورپول سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده است خیالم راحت است که در جمع قرمزها باقی خواهد ماند.  کوتینیو بازیکنی جاه طلب است و من امیدوارم که بتواند در رده بین المللی یعنی لیگ قهرمانان اروپا نمایش خوبی داشته باشد و گلزنی کند.

او ادامه داد: با وجود تمام شایعات و گمانه زنی ها من حتم دارم که کوتینیو در این جا خواهد ماند. هواداران و مربی او را دوست دارند. لیورپول برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان اروپا به بازیکنانی مثل کوتینیو نیاز دارد. من امیدوارم  که با حضور او لیورپول نتایج خوبی را در لیگ قهرمانان اروپا کسب کند.

لیورپول با حضور در رده چهارم جدول رده بندی سهمیه پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده است و به این منظور باید در یک بازی رفت و برگشت برابر حریفی که هنوز مشخص نشده است به میدان برود و در صورت پیروزی در آن بازی جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به دست خواهد آورد.

تگ ها


اخبار روز فیلیپه کوتینیو فوتبال