اسطوره میلان به ستایش از مهاجم گابنی دورتموند پرداخت

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، پیر اوبامیانگ فصل قبل توانست عملکرد درخشانی در دورتموند داشته باشد و عنوان بهترین گلزن رقابت های بوندسلیگا را به دست آورد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، پیر اوبامیانگ فصل قبل توانست عملکرد درخشانی در دورتموند داشته باشد و عنوان بهترین گلزن رقابت های بوندسلیگا را به دست آورد.

این مهاجم گابنی مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفت، اما در نهایت در دورتموند ماندنی شد. پائولو مالدینی، اسطوره میلان از علاقه اوبامیانگ برای حضور در روسونری سخن به میان آورد.

او گفت : اوبامیانگ بسیار پیشرفت کرده است. اصلا پیش بینی نمی کردم که روزی او این گونه به مهاجمی بزرگ تبدیل شود. زمانی که اوبامیانگ در میلان بازی می کرد بسیار سخت بود که در ترکیب تیم به میدان رود و به همین خاطر او تصمیم درستی گرفت و راهی لیگ فرانسه شد.

مالدینی ادامه داد: پیشرفت اوبامیانگ من را خوشحال می کند. من اخیرا او را دیدم و جالب است که بگویم که این بازیکن دوست دارد به میلان برگردد، اما رقم فروش او بسیار بالا است و نمی توانیم او را جذب کنیم.

اوبامیانگ بعد از جدایی از میلان راهی سن آتین در لیگ فرانسه شد و بعد از درخشش در این تیم بود که مورد توجه بوروسیا دورتموند قرار گرفت.

 

تگ ها


اخبار روز پیر امریک اوبامیانگ بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال