اسطوره‌های بارسلونا هم‌تیمی می‌شوند؟

آندریاس اینیستا و ماسچرانو از اسطوره‌های باشگاه بارسلونا که چندین فصل در ترکیب بلوگرانا در کنار هم به میدان رفته‌اند ممکن است باز هم پیراهن یک تیم را بر تن کنند....

به گزارش مدال، «خاویر ماسچرانو» هافبک اسبق بارسلونا ماه گذشته با عقد قراردادی به کشورش بازگشت و به عضویت تیم استودیانتس آرژانتین در آمد. هدایت استودیانتس بر عهده «گابریل میلیتو» مدافع پیشین بارسلونا بوده و او حالا از «سباستین ورون» رئیس باشگاه، درخواست کرده «آندرس اینیستا» را از ویسل کوبه ژاپن به خدمت بگیرد.

اینیستا، ماسچرانو و میلیتو در سال 2011 بخشی از ترکیب بارسلونا بودند که کنار هم به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسیدند و حالا میلیتو پس از جذب یکی از هم‌بازیان پیشینش قصد دارد اسطوره بارسلونا را هم به آرژانتین بیاورد.

ورون، رئیس باشگاه استودیانتس، در این باره گفت: «مذاکراتی تاکنون نداشتیم اما صحبت‌هایی برقرار شده است. مذاکره برای جذب اینیستا فارغ از نتیجه نهایی برای مردم اتفاقی فراموش نشدنی خواهد بود.»

هواداران و روزنامه نگاران آرژانتینی از احتمال حضور زننده گل فینال جام جهانی 2010 در کشورشان هیجان زده هستند و از این مسئله استقبال کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

مدیر سابق بارسلونا جرارد پیکه را بهترین جانشین برای خود می‌داند!

تگ ها


بارسلونا آندرس اینیستا خاویر ماسچرانو استودیانتس فوتبال جهان UEFA Champions League لالیگا فوتبال