اسطوره‌های بسکتبال در سوگ برایانت؛ اشک‌های پادشاه و بهت مایکل

پس از درگذشت کوبی برایانت یکی از ستارگان بسکتبال جهان به دلیل سقوط هلی‌کوپتر در کالیفرنیا، دنیای ورزش به ویژه جامعه بسکتبال به این اتفاق تلخ واکنش نشان دادند...

به گزارش مدال، کوبی برایانت ستاره سال‌های نه چندان دور تیم ملی آمریکا و باشگاه بسکتبال لس آنجلس لیکرز بر اثر یک سانحه هوایی با هلی‌کوپتر شخصی‌اش به همراه دختر نوجوانش درگذشت و ورزش جهان را متاثر کرد.
تمامی ستاره‌های ورزش جهان از زمان شنیدن این خبر واکنش داشتند تا دوباره ثابت شود این ستاره چه جایگاهی در جهان داشته است.
لبرون جیمز ستاره این روزهای تیم لیکرز که بعد از بازگشت از فیلادلفیا با این خبر مواجه شد به محض پیاده شدن از هواپیما نتوانست جلوی خود را بگیرد و با چشمانی اشک آلود وارد لس آنجلس شد. آخرین پست‌های برایانت در توییتر و اینستاگرام برای لبرون جیمز بود و حالا این ستاره بر اثر یک اتفاق درگذشته است.
مایکل جردن اسطوره فراموش نشدنی لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا نیز به این سانحه واکنش نشان داد. او گفته است که کلمات نمی‌توانند حس تلخ او را توصیف کنند. جردن افسانه‌ای تاکید کرده که مثل برادر کوچک‌تر برایانت را دوست داشته است.
کایری ایروینگ ستاره تیم بروکلین و بسکتبال آمریکا نیز بعد از شنیدن خبر مرگ برایانت در دیدار تیمش برابر نیویورک به میدان نرفت. خبر درگذشت برایانت برای این ستاره آنقدر سخت بود که نتوانست برای تیمش به میدان برود و شاهد باخت هم تیمی‌هایش برابر تیم قعر نشین نیویورک بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش ستاره بسکتبال ایران به درگذشت کوبی برایانت

واکنش رسانه‌های اروپایی به مرگ کوبی برایانت

 

تگ ها


بسکتبال NBA کوبی‌ــــ‌برایانت درگذشت کوبی برایانت لبرون‌ــــ‌جیمز مایکل جردن بسکتبال