اسطوره یونایتد محرومیت بزرگ سیتی را به باد تمسخر گرفت!

ریو فردیناند کاپیتان سابق منچستریونایتد محرومیت سیتی از حضور در رقابت های اروپایی را به باد تمسخر گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته یوفا باشگاه منچسترسیتی را به محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی دو فصل آتی محکوم کرد. به این ترتیب پپ گواردیولا و تیمش در دو سال پیش رو قادر به حضور در لیگ قهرمانان و هیچ رقابت دیگر اروپایی نخواهند بود. اتفاقی که شوک بزرگی به این باشگاه وارد کرد.

در پی انتشار این خبر، به خصوص هواداران منچستریونایتد و دیگر رقبای سیتی در لیگ برتر خوشحال شدند. حالا کسب رتبه پنجم در لیگ برتر به منزله کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهد بود.

ریو فردیناند اسطوره یونایتد با منشن کردن توئیت حساب رسمی بی تی اسپورتس در مورد محرومیت سیتی نوشت:« چه حیف» و در ادامه این جمله یک ایموجی خنده نیز به چشم می خورد. در توئیت بی تی اسپورتس تصویری از پپ گواردیولا در حالی که به خاطر از دست رفتن یک فرصت گل از سوی بازیکنانش دستانش را روی سر  گذاشته بود، دیده می شد.

توئیت فریدیناند بازخوردی منفی داشت و در نهایت او ساعتی بعد توئیت دیگری منتشر کرد با این مضمون:« تحسین و احترام فراوان برای پپ گواردیولا و باشگاه سیتی، تیمی که آنجا دوستانی دارم. خیلی جدی علاقه مندم تا بدانم نتیجه فرجام خواهی چه خواهد شد. حالا رقابت برای کسب رتبه پنجم لیگ جالب تر خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

بزرگ‌ترین بحران در انتظار سیتی‌؛ قهرمانی‌های اخیر پس گرفته خواهند شد؟

کسی که سیتی را لو داد از زندان آزاد کنید! + عکس

احتمال سقوط سیتی به دسته اول لیگ انگلیس!

 

 

 

تگ ها


ریو فردیناند پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر یونایتد منچستر سیتی فوتبال