اسفندیار: در خانه ما همه استقلالی هستند

امیرحسین اسفندیار کاپیتان و ستاره تیم ملی والیبال جوانان ایران که به تازگی در یک اقدام تاریخی قهرمان جهان شدند اعلام کرد که اتفاقات و حاشیه‌های فوتبال را نیز رصد می‌کند و طرفدار تیم فوتبال استقلال است....

جوانان والیبالیست کاری کردند کارستان. شاگردان عطایی در یک دیدار سخت و نفسگیر موفق شدند در بحرین، ایتالیای مغرور و قدرتمند را شکست بدهند و بر بام قله دنیا بایستند. 
به گزارش مدال، امیرحسین که به شدت فوتبالی است دقایقی در مورد فوتبال و البته تیم مورد علاقه‌اش صحبت کرد که خلاصه‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید.
* علاقه به فوتبال در تو از کجا به وجود آمد؟
در خانواده ما همه فوتبالی هستند و برادر و پدرم به شدت طرفدار استقلال هستند به همین خاطر من هم این تیم را دوست دارم. در واقع خون من آبی است.
* اوضاع تیم محبوبت بعد از آمدن استراماچونی چطور است؟
در چند وقت اخیر به دلیل درگیری که داشتم نتوانستم اخبار استقلال را دقیق دنبال کنم، ولی می‌دانم تغییرات زیادی داشته و جوان‌های زیادی به تیم اضافه شدند. امیدوارم بتوانند در استقلال بدرخشند و امسال جام را به هواداران هدیه بدهند.
* برای دیدن بازی‌های استقلال به ورزشگاه رفتی؟
بله دو بار رفتم. یک بار چند سال پیش برای بازی مقابل فجرسپاسی و بار دوم برای بازی با تراکتور سال ۹۶ به آزادی رفتم که جو خوبی داشت و لذت بردم.
* اهل کری خواندن هم هستی؟
بله به شدت. در تیم ملی با پرسپولیسی‌ها کل‌کل دارم. در خانه ما همه استقلالی هستند، ولی طبقه بالای ما که عمویم به همراه خانواده‌اش زندگی می‌کنند به شدت پرسپولیسی هستند و من برای عمویم کری می‌خوانم. البته ما در والیبال شهرام محمودی را داریم که وحشتناک پرسپولیسی است و استقلالی‌ها را خیلی اذیت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

اسفندیار ارزشمندترین بازیکن مسابقات والیبال جوانان جهان

 

تگ ها


اسفندیار والیبال اسفندیار استقلال اسفندیار تیم ملی والیبال امیر حسین اسفندیار والیبال