اسلامیان به ملی پوشان: خطر از تاج گذشت

به گزارش مدال به نقل ازسایت فدراسیون فوتبال، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال پس از پایان تمرین شنبه عصر تیم ملی و صرف شام در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم ملی با قدردانی از زحمات و تلاشهای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به نمایندگی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: قدر فرصتی که نصیبتان شده و قدر نعمتی که خداوند به شما اعطا کرده و می توانید دل مردم را شاد کنید، بدانید ......

به گزارش مدال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال پس از پایان تمرین شنبه عصر تیم ملی و صرف شام در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم ملی با قدردانی از زحمات و تلاشهای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به نمایندگی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: قدر فرصتی که نصیبتان شده و قدر نعمتی که خداوند به شما اعطا کرده و می توانید دل مردم را شاد کنید، بدانید. این خدمت شما و شاد کردن دل مردم با هیچ کاری قابل مقایسه نیست. 
او با اشاره به دیدارش با رییس فدراسیون فوتبال گفت: دیروز در ملاقات با آقای تاج پس از حمله قلبی که شکر خدا به خیر گذشت، ایشان سلام ویژه ای به کادر فنی و بازیکنان رساندند و به شما خسته نباشید گفتند. بنده هم قلبا تک تک شما را دوست دارم. شما برای مردم عزیز ایران، شیرمردانی هستید که تا همین مرحله هم افتخار بزرگی کسب کرده اید و ان شاء الله این افتخار ادامه پیدا می کند. 
نایب رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به تلاشها و دستاوردهای کارلوس کی روش برای فوتبال ایران اظهار کرد: همیشه گفته ام که اگر در جایی موفقیتی را مشاهده می کنید مطمئن باشید مدیریت خوبی در آنجا حاکم است و هر جا ضعفی بود بدانید این مشکلات از اتاق مدیریت است. من از برادر عزیز و دوست داشتنی ام جناب آقای کی روش تشکر می کنم. خدا را شکر علی رغم همه محدودیتها و مشکلات، آقای کی روش چند سال قبول زحمت کرده اند و ان شاءالله خواسته و تلاش ما این است که به رغم همه مشکلات این اتفاق ادامه پیدا خواهد کرد. 
اسلامیان در پایان گفت: از همه شما و تک تک شما به خاطر تلاشها و زحمات شما تشکر می کنم و برای شما و خانواده های عزیزتان آرزوی سلامتی و شادی دارم.
در پایان نیز مسعود شجاعی به نمایندگی از بازیکنان، پیراهن تیم ملی را به دکتر اسلامیان اهدا کردند. 

تگ ها


اخبار روز فوتبال