اسلامی: زمین بهتر بود، پرسپولیس را می‌بردیم

مهاجم نساجی معتقد است اگر شرایط بهتری در ورزشگاه شهید وطنی وجود داشت، می‌توانستند پرسپولیس را شکست دهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریم اسلامی درباره تساوی نساجی و پرسپولیس اظهار کرد: بازی خیلی سختی در بدترین شرایط داشتیم، اما خدا را شکر عملکرد تیمی و فنی ما خوب بود و نمایش شایسته‌ای ارائه کردیم. شاید پرسپولیس موقعیت‌های بیشتری داشت ولی فرصت‌های ما خطرناک‌تری به وجود آوردیم و اگر خوش‌شانس بودیم، برنده می‌شدیم.

او ادامه داد: پرسپولیس واقعا تیم پُرمهره‌ای است و هیچ تیمی مقابل آنها کار راحتی ندارد. روحیه این تیم هم بعد از فینال آسیا خیلی خوب بود و آمدند که سه امتیاز را از نساجی بگیرند، اما خوشبختانه با آنالیزی که آقای فاضلی و کادر فنی ما از آنها داشت، توانستیم حملات این تیم را کنترل کنیم و موقعیت‌های خطرناکی هم داشته باشیم.

مهاجم نساجی در خصوص شرایط نامساعد زمین در ورزشگاه شهید وطنی و تاثیر آن بر عدم برتری پرسپولیس گفت: مطمئن باشید اگر زمین بهتر بود ما برنده می‌شدیم، نه پرسپولیس. قبول داریم نتیجه واقعی و نمایش فنی در بازی دیروز اتفاق نیفتاد ولی اینطور هم نیست که همه می‌گویند اگر آب‌گرفتگی نبود، پرسپولیس به سه امتیاز می‌رسید.

اسلامی درباره اینکه گفته می‌شود تماشاگران نساجی در ورزشگاه شهید وطنی حضور داشتند و دور از دید دوربین‌های تلویزیونی در استادیوم مستقر شدند، ابراز کرد: ما هیچ تماشاگری داخل ورزشگاه نداشتیم و اگر صدایی شنیده شده، از خانه‌های اطراف بود. مردم عزیز قائم‌شهر و مازندران در تمام بازی‌های این فصل که کرونا بوده، از پشت‌بام منازل و در سخت‌ترین شرایط مسابقات ما را نگاه کرده و تیم را تشویق می‌کنند که دیروز تعدادشان بیشتر بود و صدای بلندتری هم شنیده می‌شد.

بیشتر بخوانید:

تکنولوژی چمن مصنوعی به خاطر عملکرد و نظارت ضعیف زیر سئوال رفت

محکومیت قطعی پرسپولیس در پرونده بودیمیر

 

 

تگ ها


کریم اسلامی فوتبال ایران پرسپولیس نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال