اسلام سلیمانی در رادار کونته قرار گرفت

ادین ژکو گزینه شماره 1 آنتونیو کونته برای تقویت خط حمله چلسی است و آبی های لندن در تلاش هستند که وی را به همراه امرسون پالمیری از رم خریداری کنند ......

ادین ژکو گزینه شماره 1 آنتونیو کونته برای تقویت خط حمله چلسی است و آبی های لندن در تلاش هستند که وی را به همراه امرسون پالمیری از رم خریداری کنند. طبق آخرین خبر در خصوص مذاکرات چلسی و رم، تیم انگلیسی با ارائه پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی برای انتقال امرسون پالمیری و ادین ژکو وارد عمل شده اما آ اس رم از چلسی خواسته که ۱۰ میلیون یورو به عنوان پاداش در نظر بگیرد. چلسی هنوز پاسخی به این درخواست نداده است.

به گزارش اسکای اسپورتس، چلسی به اسلام سلیمانی، مهاجم لستر سیتی نیز علاقه دارد. این مهاجم الجزایری از ماه سپتامبر تا به حال تنها 1 بار در ترکیب ابتدایی لستر سیتی برای بازی در لیگ برتر قرار داشته و ایجنت وی در تلاش است او را به باشگاه دیگری منتقل کند. هرچند لستر سیتی 28 میلیون پوند برای خرید سلیمانی هزینه کرده بود و قصد ندارد او را ارزان بفروشد. به نظر می رسد در صورت شکست چلسی در جذب ادین ژکو از رم، ممکن است آبی های لندن برای خرید قرضی اسلام سلیمانی اقدام کنند.

گفتنی است چندین باشگاه دیگر از جمله موناکو، بشیکتاش، واتفورد، نیوکاسل و ساوتهمپتون نیز به خرید مهاجم 29 ساله لستر سیتی علاقه دارند.

تگ ها


اخبار روز اسلام سلیمانی چلسی لیگ برتر فوتبال