اسلحه پنهان فرهاد در آره‌نا کیست؟

با مصدومیت شیخ دیاباته و البته مرتضی تبریزی، زوج خط حمله آبی‌ها در دیدار امروز کاملا قابل پیش بینی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دوران تمرینات پساکرونایی و بازی دوستانه‌ای که استقلال داشت، فرهاد مجیدی نشان داد که می‌خواهد همچنان به سبک استقلالی که مبدع‌اش استراماچونی بود ارنج‌اش را ۳-۵-۲ به میدان بفرستد؛ برای دیدار امروز، خیلی‌ها امیدوار بودند که شیخ آبی‌ها پس از هفته‌ها دوری می‌تواند افتتاحیه پساکرونا لیگ را در میدان مستطیل سبز به میدان برود اما اضافه وزن و چاقی، او را در تهران تماشاگر دوئل فرهاد و نکو کرد.

با این احتساب، ارنج خط آتش استقلال همان ارنج پیش از کروناست؛ زوج مهدی قائدی و ارسلان مطهری که حسابی هم درخشیدند و موفق نشان دادند امروز از ابتدا برای فرهاد قرار است به میدان بروند. نکته مهم اما مهره های ذخیره فرهاد مجیدی در دیدار امروز است که می‌تواند نقش اسلحه پنهان را برای سرمربی جوان آبی‌ها ایفا کند.

با مصدومیت تبریزی و در غیاب اسماعیلی و شجاعیان، محمد بلبلی و ذکریا مرادی دو ستاره جوان آبی‌ها در کنار علی دشتی می‌توانند گزینه های مهم تعویض فرهاد برای تقویت آرایش تهاجمی استقلال باشند؛ با اعتقادی که فرهاد به فرم بازی مرادی دارد و در بازی های دوستانه هم حسابی به او توجه داشت، به نظر می‌رسد جوان آکادمی استقلال، امروز اسلحه پنهان مجیدی است تا در غیاب شیخ دیاباته، وظیفه سنگین بازی در آره‌نا را تجربه کند.

هر چند که در لیگ امسال چندان فرصت زیادی به او نرسید اما در مدت کمی که برای استقلال به میدان رفت، مرادی نشان داد جوش و خروش زیادی در میدان دارد و می‌تواند با تکیه بر انگیزه و انرژی جوانی خود، دفاع فولادی‌ها را آزار دهد.

بیشتر بخوانید:

پاسخ محمود زاده؛ آیا قراداد استقلالی ها لو رفته بود؟

نامجومطلق: در هواپیما فوتبال از یادم رفت!

 

 

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فوتبال ایران فولاد خوزستان استقلال فولاد خوزستان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال