اسماعیلی‌فر: خوشحالم به حریفان مستقیم‌مان امتیاز ندادیم

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای قهرمان شدن هشت فینال سرنوست‌ساز در پیش داریم و امیدوارم با ادامه این روند خوب قهرمان شویم....

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای قهرمان شدن هشت فینال سرنوست‌ساز در پیش داریم و امیدوارم با ادامه این روند خوب قهرمان شویم.

به گزارش مدال،دانیال اسماعیلی‌فر با اشاره به برد مهم تیمش برابر پدیده شهر خودرو گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چون پدیده یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است که خوب فوتبال بازی می‌کند. ما باید از این بازی خانگی بهترین استفاده را می‌بردیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. حمایت هواداران هم مثل همیشه مهم بود و این برد قطعاً در آینده می‌تواند به تیم ما کمک کند. ما چند روز استراحت خواهیم کرد و دوباره آماده خواهیم شد تا این روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به پیروزی تیمش برابر سپاهان، استقلال و پدیده که جزو مدعیان قهرمانی در این فصل محسوب می‌شوند، عنوان کرد: خوشحالم به حریفان مستقیم‌مان امتیاز ندادیم. همیشه یک تیم برای قهرمان شدن باید در بازی‌های رودررو خوب امتیاز بگیرد. ما از این سه بازی 9 امتیاز باارزش گرفتیم و حالا باید به فکر بازی‌های آینده باشیم. تیم ما از شروع نیم‌فصل دوم روندی صعودی گرفت، ولی هنوز چیزی برای تراکتورسازی تمام نشده است.

«بازی‌های سختی در پیش داریم که باید در این بازی‌ها نیز خوب امتیاز بگیریم.»، اسماعیلی‌فر با بیان این جمله در رابطه با شانس قهرمانی تیمش در لیگ امسال تصریح کرد: از حالا که نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد و فاصله تیم‌ها به هم نزدیک است. البته هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست و برای رسیدن به قهرمانی هشت فینال سرنوشت‌ساز در پیش داریم. امیدوارم در پایان فصل به قهرمانی برسیم و هواداران تراکتورسازی را خوشحال کنیم.