اسماعیلی: پرسپولیس به کمک و حمایت بیشتری نیاز دارد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در آستانه حضور این تیم در لیگ قهرمانان، خواهان حمایت لازم از سرخپوشان شد....

کاوه علی‌اسماعیلی، ضمن اشاره به شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه بخش‌های باشگاه بسیج شده‌اند تا شرایط و امکانات سفر به تاجیکستان برای تیم در بالاترین سطح کیفی فراهم شود. کارمندان باشگاه پرسپولیس درست مثل هواداران این تیم، یک‌دل و متحد برای سربلندی سرخپوشان تلاش می‌کنند و حتی تا ساعات پایانی شب برای هماهنگی های بیشتر در باشگاه حضور دارند.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: در ۹ ماه گذشته، مسائل زیادی برای باشگاه رقم خورد که به خاطر نوع نگاه جعفر سمیعی، این مشکلات درون باشگاه ماند و رسانه‌ای نشد. سمیعی تلاش کرد باشگاه را با آرامش، دور از تنش و جنجال‌های عادی در فوتبال ایران، مدیریت کند. با توجه به پیام‌های دریافت شده از هواداران، آنها از این شیوه مدیریتی ابراز رضایت کردند.


وی گفت: تجربه حضور مدیری همچون سمیعی در فوتبال ایران نداشتیم و رفتار و گفتار او برای همه تازگی داشت. بدون تردید این مسائل یکی از مهم‌ترین دلایل قهرمانی تیم، در کنار تلاش غیرتمندانه کادرفنی و بازیکنان بود. به هر حال، دوران کاری سمیعی در باشگاه پرسپولیس به اتمام رسید و با توجه به دلایلی که مدیرعامل سابق باشگاه داشت، از پرسپولیس جدا شد که برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. حالا هم دوران حضور مجید صدری آغاز شده و به این علت که صدری و سمیعی، همکاری صمیمانه و نزدیکی در هیأت مدیره برای اداره باشگاه داشتند، می‌توان به ادامه مسیر فصل بیستم امیدوار بود.


مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر باشگاه با مشکلات بسیاری مواجه است که حل این مسائل، انرژی زیادی از اعضای هیات مدیره گرفته و در آینده می‌تواند وضعیت را حساس‌تر کند. بحران‌هایی که از چند ماه قبل پیش‌بینی می‌کردیم، حالا شکل واقعی به خود گرفته و گریبان باشگاه را رها نمی‌کند. صدری با وجود این مشکلات، سرپرستی باشگاه را پذیرفت اما پرسپولیس در حال حاضر برای ادامه حیات به کمک و حمایت‌های بیشتری نیازمند است. البته امیدواری‌های زیادی از جمله عبور از قرارداد با شرکت کارگزار و برگزاری مزایده برای افزایش توان مالی در فصل پیش‌رو وجود دارد ولی در شرایط فعلی، پرسپولیس در خطر است و اگر به این باشگاه کمک نشود و مورد حمایت قرار نگیریم، باید منتظر اتفاق بدتری هم بود.


علی‌اسماعیلی تاکید کرد: صدری روحیه بالایی دارد و برای حل مشکلات مالی، برنامه‌هایش را توسعه داده است. او روز گذشته در محل تمرین، صحبت‌های بازیکنان و مربیان را شنید و به آنها امیدواری داد تا راهی برای حل این مشکلات پیدا کند. آرزو می‌کنیم با توجه به صبوری و تحملی که اعضای تیم نشان می‌دهند، همچنین حمایت همه جانبه هواداران، بتوانیم گام‌های محکمی برای خروج از بحران برداریم. این اقدام بدون حمایت‌های فوری و کامل، امکان‌پذیر نیست. وزیر ورزش هم برنامه‌هایی برای مشاوره و راهنمایی مدیران ارشد باشگاه دارد تا وضعیت پرسپولیس به حالت عادی بازگردد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال